2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمی‌دونم والا ...من شنیده بودم که دو تا سید باهم نمیتونن بسازن چون عصبی ان ...میگن وای دو تاشون سید ...

. اصلا درست نیست. من پدر شوهر و مادرشوهرم هر دو سید هستن و اصلا هم عصبی نیستن. و اتفاقا شوهرمم اصلا عصبی نیست. تازه من که سید نیستم ی کم عصبی میشم.. خیلی اروم هستن... مخصوصا مادر شوهرم.. 

خخخ عزیزم خوشبخت باشین ما یه همسایه سید داشتیم ادمای خوبی بودن کلا بعد وقتایی که صدای داد و بی ...

😂😂😂😂اره میگن ولی فقط چهارشنبه ها نیست قاطی میکنیم یهو میشه یکشنبه هم قاطی کنیم.  .... ممنونم⁦❤️⁩💕

همسرم همه زندگیمه🏵️⁩،سادات حسینی هستم 🌷⁦❤️⁩
چرا خالی معین  تو شوخیاتون چی😁 من ب شوهرم میگم حاج حسین توشوخیا خیلی ب اسمش میاد لامصب

😂😂حتی محمدشو عادت نداره بهش همون آقایی بهش میگم یا معین دوست داره

همسرم همه زندگیمه🏵️⁩،سادات حسینی هستم 🌷⁦❤️⁩
😂😂😂😂اره میگن ولی فقط چهارشنبه ها نیست قاطی میکنیم یهو میشه یکشنبه هم قاطی کنیم.  .... ممنون ...

من همیشه دوست داشتم شوهرم از این سیدایی ک چهارشونه هستن و سفیدن با ریش مشکی باشه😁😁😁😁

ولی شوهرم شبیه اطلاعاتیاس😁😁😁😁

😂😂حتی محمدشو عادت نداره بهش همون آقایی بهش میگم یا معین دوست داره

شوهره من دواسمه س ومن اصلی روصدا میزنم اصلا بخوام اسم دوم شوهرمو بگم بدش میاد😁😁😁 حالا90درصد ب اسم اصلی میشناسن و هویت داره خانوادش و طایفشون ب اسم دوم

2706