2737
2739
عنوان

نیاز دارم با یکی حرف بزنم

726 بازدید | 61 پست

متاسفانه با اینکه سنم کمه ولی اتفاقای زیادی برام افتاده من الان نزدیک ب چهار ساله شبا نمی خوابم وقتی تنها شدم و همه خوابیدن شروع ب فکر کردن درباره مسئله هایی میکنم ک بعدا آزار دهنده میشن برام، اصولا ب نتایجی میرسم ک از نظر خودم درست هستن ولی گاها خیلی سنگین و گاهی هم عذاب آور هستن خب 

مثلا یکی از نتایج این افکار باعث شد ک من الان تنهای تنها باشم برایه همین میخوام با شما حرف بزنم😅

آقا از این ک به چیا فک کردم بگذریم چون واقعا نمیشه همشو نوشت بریم سر اصل مطلب من خیلی سنم کمتر از اونه ک بخوام کارهایی ک میخوام رو انجام بدم و این داره اذیتم میکنه یعنی یکسری هدف دارم ولی الان مجبور وقتم رو الکی صرفه کارهایی کنم ک دوس ندارم و قرار نیست کمکم کنه از اونجایی ک خیلی زحمت کشیدم تا مسیرمو انتخاب کنم و یه چیزایی بفهمم  الان خیلی حساس شدم و داره اذیتم میکنه ک هیچ کاری نمی تونم براشون بکنم

شما به عنوان بزرگتر راهنمایی کنید چ کار کنم وقتی خودمو مشغول هدفام نمی کنم باز میرم تو کاره فکر کردن و اذیتم میکنه ولی وقتی برا هدف هام زحمت میکشم و بیفایدس بیشتر اذیت میشم

β

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

ی سوال 

معنی اسم کاربریتون چیه ؟ 

............... 

راجب اهدافتون 

به نظرم اصولا به روش های کسب در امد فکر میکنید 

عادی این مساله 

و سعی کنید هدف تون رو ب سمت درستون سوق بدین تا اینده روشنی داشته باشید 

۱۴؟😳 خب مشکلت چیه  سختی چی کشیدی یخ حوض شکستی؟

الان ۴ ساله با اینکه بقیه تو همسن های من هنوز بچه هستن من یه شب نخوابیدم بقیه خواب میبینن من چشمام میبندم فک میکنم چیزایی ک بقیه همسن هام میگن بنظرم مسخرس تو خیلی از جاها حقم خورده شده خیلی جاها ب خاطر همین سنم نمی تونم کاری بکنم و .... شاید مسخره باشه ولی من روشون حساس شدم😅

β
2706