2737
2739
منم از مژگان خوشم نیومد ولی از مرضیه هم خوشم نمیومد باید الناز مافی رو میگرفت😂😂😂

بسکه بج درار بود ندیدم.اینارو نمیشناسم.فقط میدونم مژگان ظرفیت پولدارشدن نداشت خاااعک

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرا امشب همه تاپیکا ادامه داره قاطی کردمتاپیک بغلی یه خانم دنبال اینه با بچه اش فرار کنه از ...

کو من پیدا نکرد فرارو

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

بی خیال 

تو رو خدا ازدواج مادر فرزندی نداشته باش 

هر کی اطراف ما خانم بزرگتر بوده تازه حدود ۳ سال 

بعد یه مدت تمام توصیه مشاورا که میگن خانما باید کوچکتر باشن رو با گوشت و پوست حس کرده

دوست داری کنترل بشی 

یکی هی بهت گیر بده 

بگه صبحونه خوردی؟ مسواک زدی؟ چرا با پولت چی خریدی؟ چرا اینو گفتی؟

خلااااصه میخوای تربیت بشی برو کانون اصلاح و تربیت ولی با خانم بزرگتر از خودت وصلت نکن

2728

قحطی دختره که میخوای بمونی تو آب نمک؟؟؟ اونم دختری که ازت ۶ سال بزرگتره؟؟ برای خودت ارزش قائل باش الان که کلا خواستگار کمه و پسرا تن به ازدواج نمیدن هر جا بری قبول میکنن مگه اینکه شرایطت خیلی داغون باشه یا اونا خیلی توقعشون بالا باشه

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
2738

بنظرم برو مشاوره هم راهکار میده هم خیلی بهت آرامش میده اینجا شاید دوستان راهنمایی کنن ولی قانع نمیشی چون دوسش داری ولی مشاوره بهت میگه اگه درست نباشه باید چیکار کنی...