2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو خدا رو شکر کن که خدا نزاشت بعد از عقد بفهمی  که یکی دیگ رو بهت ترجیح داده. داداشم  نماز شکر یادت نره که خدا بزرگترین لطف عمرتو بهت کرده وخبر نداری          ی سر به دادگاه بزن خیانت همسر بعد ازدواج روببین که چ زود دلشون. زده و رفتن سراغ یکی دیگه متوجه حرفام میشی که چقدر خداوند شما رو دوست داره 

نمیدونم چرا امشب همه تاپیکا ادامه داره

قاطی کردمتاپیک بغلی یه خانم دنبال اینه با بچه اش فرار کنه از خونه سوهرش دوستان پیشنهاد دادن تریاک بریزه تو غذا شوهرش😐🥴

ایشونم که انقدر تاپیک زدن فکر نکنم حتی ماها هم دختره رو بتونیم فراموش کنیم.خودش که بماند.کلا سریالی شده انشب تاپیکا

2738

اول از همه خیلی کتابی نوشته بودی...

دوم از همه هم فشار خانواده رو اون خانومه هم شاید شرایط اون عاقا بهتره از شما...

چی بگم خب!!! وقتی نمیخاد تورو منتظر چی هسی؟برات کارت عروسیشو بفرسته؟بیخیال

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

عشق کشک بابا..ب زندگیت برس 

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

اینکه تا چه حد حرفت درسته یا غلط پای خودت.اما من به شخصه هیچوقت دنبال کسی که الویتم نیست یا الویتش نیستم نمیرم چون حماقته .انسان همیشه دنبال خواسته هاش میره برادر من .کسی که به فکره پوله بزار بره چون زندگیش دوام نداره چون همیشه در روی پاشنه نمیچرخه.میخام بدونم اگه همون دخترخانوم که الان با پول طرف ازدواج میکنه اگه یروز ورق برگشت و بی پول شد باید شوهرشو ول کنه؟با کسی باش که رو حصیرم باهات دلخوش باشه با این اوضاعی که روز به روز بدتر میشه