2733
2734
عنوان

دلم بچه میخاد نمیدونم اقدام کنم یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 62 پست
الان اگر اقدام کنی فقط به خودت استرس وارد میکنی که استرس داخل بارداری سمه سنت مناسبه و زمان داری پس ...

اره والا خواهرم اینطوریه بعد من خودم استرس آبجیم و دارم تو کرونا کجا زایمان کنه مطمئن باشه 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

به نظرم بيار وقتى زندگيت اوكى هست چرا كه نه اين كرونا كه اجازه مهمونى و مسافرت و خوش گذرونى نميده حداقل تو خونه نشستى بچه بزرگ ميكنى تا كرونا ميره با هم ميرين مسافرت 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
حداقل مسولیت نداری بجه داری خیلی سخته من که دارم دیوته میشم از بس شیطونی و خرابکاری میکته تایپک تازه ...

عزیزم بنظرم شما امپول نوربین حتتتتما بزن خارجی اش رو یکی امروز سه روز بعد یکی یک ماه بعد یکی و مجددا

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
تبریک گلم..دلم رف ک

مرسی عزیزم..خیلی حس قشنگیه به نظر من اول آخر که باید یه دونه بیاریم هر سالم که داره روز به روز همه چی گرون تر میشه نباید به اینجور چیزا فکر کنی..من خودم وقتی بی بی چکم مثبت شد اولش ناراحت بودم که خدایا می‌خوام چیکار کنم تو این گرونی ولی الان بدجوری وابستش شدم

2706