2733
2739
عنوان

دلم بچه میخاد نمیدونم اقدام کنم یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 62 پست
تنهایی بدتره من دارم دیوونه میشم از تنهایی

عزیزم برو اقدام کنہ بھترین یہ بچہ خوشکل بیاد پیشت برام من دعا کن باردار شم

خدا جون یعنی میشہ این ماہ مامان شدم حس دارم این ماہ مامان شدم امیدم فقط تویی😍
عزیزم بنظرم شما امپول نوربین حتتتتما بزن خارجی اش رو یکی امروز سه روز بعد یکی یک ماه بعد یکی و مجددا

میگن خیلی درد داره نمیدونم خیلی ضعف دارم و بی حالم البته کم کاری تیرویید دارم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دکتر رفتن میترسم..بخاطر کرونا..وگرنه بقیه چیزا اوکیه خداکریمه

من همين چندوقت پيش دكتر زنان بودم روزى ده تا مربض ديد ميكرد همراه راه نميداد خيلى هم رعايت ميكردن آزمايشگاه هم داخل مطبش بود البته خصوصى بود اونجا هم به همين شكل بود . يه همچين جايي بتونى پيدا كنى خوبه فقط سنو گرافى يكم شلوغه بايد خيلى احتياط كنى 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2742
2740
جدی میگم اولا ک همه چیز گرون تر میشه  دوما ک کرونا رو تا ۲ سال دیگ پیش بینی کردن ک هس  ...

خب اون کسی هم که مراسم میگیره چه عروسی چه عزا اشتباه میکنه نا دونه یکی از فامیلای ما هفته آینده جشن عقد داره همه رو دعوت کرده اکثرا گفتیم نمیاییم به جز  ۱۵ نفر از فامیل حالا هم عروس هم داماد پرستارن و کادر درمان .تو تابستون میگفتن مردم بی فرهنگن که رعایت نمیکنن حالا خودشون دارن جشن میگیرن 

خب اون کسی هم که مراسم میگیره چه عروسی چه عزا اشتباه میکنه نا دونه یکی از فامیلای ما هفته آینده جشن ...

ولی بچه اوردن ب نظرم کار درستیه 

صبح تا شب تو خونه تنها ادم روانی میشه

یاخدا ۴سااااال

نکن جلوگیری زیاد اخرش دنبال قرصای بازداری و...

من دوستم دوساله ازدواج کرده الان ۱۸ سالشه ی سال جلوگیری کرد ی ساله بچه دار نمیشه میگه فک میکردم در جا بجه دار میشم 

2706