2737
2739

برا دوستم اگه میشه ۱۰ تا 😔

با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم زخم های حسن ، منتقم حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، مرهم تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست . او می آید پس بترس از خون های زیر چکمه ات ...
اسم کاربریت چرا بده؟ 😑😑😑😑

والا حقیقتش موقع ثبت نام چند تا اسم زدم هی میگف تکراریه،منم اینو نوشتم گفتم قبول نمیکنن،همینجور از رو عصبانیت نوشتم😄😂🤦🏻یهو دیدم قبول کرد🙄😂

خدایا شکرت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من♥️ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ...

الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹

خدایا شکرت❤
واسه منم میفرسین؟😞

چرا که نه عزیزدلم😁❤

الهم صلی علس محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹

خدایا به احترام این صلوات مشکلات این عزیز دلو حل کن خودت😄🌹❤

خدایا شکرت❤
2731
عزیزم برام من بچہ دار شم 😔😔😔من ھم برات میخونم

الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹

خدایا به احترام این صلوات این عزیزدل رو به خواسته قلبیش برسون🌹😁❤انشالله به زودی خبر خوش میدی بهمون مهربونم😘😁

خدایا شکرت❤
2740
واسه خواهر های منم دعا کن، مخصوصا خواهر کوچیکم هم مریض شده هم سر یه مسائل مالی به مشکل خوردن.

الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹❤انشالله همه مشکلات حل بشن به احترام این صلوات😁❤

خدایا شکرت❤
2706