2733
2739
عنوان

فالگیر بهم گفته که

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 57 پست
خو حرف هر خری رو باور نکن  به منم یکی میخواست تیغم بزنه میگفت همزاد داری  در صورتیکه ندا ...

با من گفت  دل یه حیوونی رو شکوندی  همزادت ناراحته    در حالی که من مورچه هم  زیر پام  نگرفتم  

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊
دروغه فالگیر و دعانویس و....فقط باعث بدبخت شدنت میشن من این راها رو رفتمه همشون دروغه و کلاهبرداریه

یکی میگفت هر دوماه یه بار  باید دعارو  تمدید کنی

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از شما که همچین امضای پر مفهوم و خفنی دارید همچین چیزی بعیده واقعاً😕😕😕😕

خواستم  امتحان کنم  گفتم یه فال  تار*وت برام بگیرن  تفریحی   اینارو گفت منو برد  تو فکر و خیال و ترس

من ک ب این چیزا اعتقاد ندارم ولی جاری منم مدام دنبال جادو جمبل بازی و دعاگیریه جالبه ک مادرشوهرمم ازش مثل سگ میترسه بااینکه دوستش نداره ولی تحملش میکنه و قبولش داره شدیدا 

یه غریبه تو خیابون جلوت و بگیره بگه دور از جونت فردا مریض میشی اگه این قرص و که فلان قدر پولشه نخوری باور میکنی؟؟؟

تا وقتی که یه چیزی و باور نکنی نمیشه

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
2740
خدا کنه  اخه اهلشه  واقعن  جاریم

نگران نباش اول آیه الکرسی بخون و صدقه بده 

اللَّهُمَّ رَبَّ مُوسَی وَ خَاصَّهُ بِکَلَامِهِ وَ هَازِمَ مَنْ کَادَهُ بِسِحْرِهِ بِعَصَاهُ وَ مُعِیدَهَا بَعْدَ الْعَوْدِ ثُعْبَاناً وَ مُلَقِّفَهَا إِفْکَ أَهْلِ الْإِفْکِ وَ مُفْسِدَ عَمَلِ السَّاحِرِینَ وَ مُبْطِلَ کَیْدِ أَهْلِ الْفَسَادِ مَنْ کَادَنِی بِسِحْرٍ أَوْ بِضُرٍّ عَامِداً أَوْ غَیْرَ عَامِدٍ أَعْلَمُهُ أَوْ لَا أَعْلَمُهُ وَ أَخَافُهُ أَوْ لَا أَخَافُهُ فَاقْطَعْ مِنْ أَسْبَابِ السَّمَاوَاتِ عَمَلَهُ حَتَّی تُرْجِعَهُ عَنِّی غَیْرَ نَافِذٍ وَ لَا ضَارٍّ لِی وَ لَا شَامِتٍ بِی إِنِّی أَدْرَأُ بِعَظَمَتِکَ فِی نُحُورِ الْأَعْدَاءِ فَکُنْ لِی مِنْهُمْ مُدَافِعاً أَحْسَنَ مُدَافَعَةٍ وَ أَتَمَّهَا یَا کَرِیم‏».

اینم حدیث قدسی برای باطل کردن سحر

رایحه یک عطر خیلی قدرتمنده اونقدر که میتونه تمام گذشته دفن شده رو به یادت بیاره  

پسرعموم درحال جدایی از زنش بود رفت پیش دعانویس یک میلیون تومان هم‌ پول داد دعانویس گفت زنت برمیگرده و خوب میشین و فلان...زنش برگشت ولی دوهفته بعد طلاق گرفتن..الانم پسرعموم با کس دیگه ای ازدواج کرده..لطفا هر چیزی رو باور نکنین

یکی میگفت هر دوماه یه بار  باید دعارو  تمدید کنی

همشون دروغن هرکدوم ی عیب روم گذاشتن۲۰میلیون خرج کردم اخر همه دعاهاشونو انداختم تو دریا رفتن همه دروغ و پوچ بودن تو این ماجراهایی ک داشتم من خیلی خیلی بدبختی کشیدم بزرگترین درسی ک گرفتم اینه ک تا خدا نخواد برگی از هیچ درختی نمیفته

همزادت کجا می خواد بیاد؟؟؟می خواسته بگی من اصلا جاری ندارم ببینی چی میگه ؟ می خواد به زور ماس مالیش ...

گفتم  حسشو بگو  گفت  خیلی خوبه زاتش  در حالز که به خونم تشنست   بعد اگه خوبه راتش چطور میخواد برام دعا بگیره  نابودم کنه

فالگیر میگفت چشم سوم دارم  از اون  دارم  میبینم  آیندتو و کیا دشمنتن

بهش بگو منم چهارم دارم 😐 داره میگه تو چرند میگی

میدونید رفتن پیش این فالگیر و دعا نویسا گناه داره؟

رایحه یک عطر خیلی قدرتمنده اونقدر که میتونه تمام گذشته دفن شده رو به یادت بیاره  
به آدمش بستگی داره بنظرم، من یکی دوبار گرفتم واسه مسائل مهمی بود که لازم داشت و اتفاق افتاد واسم مخص ...

۲۰ هزار گرفت  فال تا*روت گرفت  گفت من تو کار دعا نیستگ ولی یکیو  میشناسم  خفنه  کف  پول  دعا از ۶۰۰ میگیره به بالا  رو دست نداره