2737
2739
عنوان

فالگیر بهم گفته که

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 57 پست
خواستم  امتحان کنم  گفتم یه فال  تار*وت برام بگیرن  تفریحی   اینارو گف ...

چرت و پرت گفته . کلاهبردار هستن همشون . بهتره دیگه سمت این چیزا نرید که تهش فقط عذاب روانیه . 

جن ها هم دنیاشون از دنیای آدما کاملاً جداست 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره باباکلاه برداره مگه نه چرابایدسریع بهت بگه یه دعانویسه اینقدرمیگیره ....ازکجامیدونست۶۰۰میگیره از ...

مرسی عزیزم  واقعن  این کارو کنم ؟  اعتقا  نداشتم  ولی  باعث شد بهش  فکر کنم

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊

صد در صد با اون دعا نویسه که معرفی کرده شریکی کار میکنن بهش یه درصدی میده بابت معرفی هر مشتری

برای از بین بردن اثر دعای بقیه هم اگه شک داری یه وقت برات دعا گرفتن تو خونت چهارقول بذار و هرروز بخون و سعی کن هرروز تو خونه قرآن پخش کنی در حد یه صفحه هم کافیه یا اصلا همین قرانی که قبل اذان پخش میکنه تلویزیون

برای کم اثر کردن و  از بین بردن دعای بد، خوبه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2731
همه همزاد دارن دیگه اسی جان من حتی یه بار از نزدیک دیدمش

وای نگو   میترسم 

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊

جاهلیت تا کی میخواد ادامه پیدا کنه 😔تورو خدا این چیزارو باور نکنید چون اول از همه به خودتون آسیب میزنید مگه خدا رو قبول ندارین قدرت مطلق فقط خداست مگه اون فالگیره از پیش خدا اومده؟

من ک ب این چیزا اعتقاد ندارم ولی جاری منم مدام دنبال جادو جمبل بازی و دعاگیریه جالبه ک مادرشوهرمم از ...

مثل جاری و مادر شوهر من 

گفتم  حسشو بگو  گفت  خیلی خوبه زاتش  در حالز که به خونم تشنست   بعد اگه خوب ...

چقدر هزینه کردی؟؟؟؟ادرس پیجشوبزار

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
2740
نگران نباش اول آیه الکرسی بخون و صدقه بده  اللَّهُمَّ رَبَّ مُوسَی وَ خَاصَّهُ بِکَلَامِهِ وَ ...

مرسی عزیزم  خیر  ببینی الهی

صد در صد با اون دعا نویسه که معرفی کرده شریکی کار میکنن بهش یه درصدی میده بابت معرفی هر مشتری برای ...

میگه  سنگینی کارتم  به خاطر جاریته  دعا  گرفته  کارتو ازدست  دادی  و اینا

مثل جاری و مادر شوهر من 

هیچکس مثل مادرشوهر من نمیشه انقد از جاریم میترسه ک اگه باهاش قهررکنه انقد میره بهش ببخشید غلط کردم گوه خوردم میگه تا جاریم محلش بده جالبه ک جاریم دخترخواهرشم هس