2733
2734
عنوان

فالگیر بهم گفته که

824 بازدید | 57 پست

فالگیر بهم گفته  جاریت میخواد برات دعا بگیره ولی چون  گرونه فعلن صبر کرده . میگه اگر میخوای قفلش کنی  یکیو میشناسم دعا  نویسه  برات  مینویسه  ولی ۶۰۰ به بالا میگیره   میگه همزاد  داری  تو کارت  سنگینیه   مادر شوهرت  بهت حسودی  میکنه  یه جاریت اهل جادو جمبله  میخواد نابودت کنه 😭😭چیکار کنم 

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باورنکن 

چطور مگه    از ترس  خوابم نمیبره  میترسم  هم زادم  بیاد گفته  هم زاد داری 

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊
2738

خو حرف هر خری رو باور نکن 

به منم یکی میخواست تیغم بزنه میگفت همزاد داری 

در صورتیکه ندارم 

و همه حرفایی که گفت چرت و پرت بود😅

۱۰۰ تومنم ازم گرفت لعنتی

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
واقعا اینا بیشتر شبیه جوکه باور میکنین؟!

خدا کنه  اخه اهلشه  واقعن  جاریم

2706