2733
2739
عنوان

میخوایم نامزد برادرم رو امتحان کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3605 بازدید | 175 پست
انقدر تست شده بنده خدا.ما خودمون چقدر براش دختر فوق العاده معرفی کردیم .

متاسفم بااین طرزفکرپایین خداجواب شمارومیده وقتی عاشق پسری شدی اون شماروبیادتست کنه وتنت بلرزه دنیاگرده وکارمایی وجودداره شمابه قانون جذب اعتقادداری که میخوایداینکاروبکنید؟

عزیزم هروقت خواستی که یه کاری رو روی کسی انجام بدی خودتو فقط چند لحظه جای طرف مقابل بزار ، ببین خودت دوست داری که این کارو باشما انجام بدن . اگه یه روزی متوجه بشه که این کار باهاش کردین اگه هیچوقت شمارو نبخشه .چطور میخوای جواب خداروبدی . یه جایی خدا تو زندگی خودت یه چیزی سر راهت میزاره که از کار نادرستت پشیمون بشی . نکنی اینکارو بهتره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باورم نمیشه

حس میکنم استارتر داره شوخی میکنه واکنشا رو ببینه

یاهم یکی این کارو با خودش کرده میخواد ببینه نظر بقیه راجب این کار زشت چیه

خدا کنه حسم درست بگه

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2728
2738
وای خدااایااا مگه داریمممم😑😑فقط میتونم‌بگم متاسفم..اگه اینکارو باهاش کردی کاش تو تسسسسست کردنتون ر ...

برو تاپیکاشو بخون یه جا میگه نامزد دارم،یه جا میگه خونمون ویلاییه لباس زیرامو زیر دستمال پهن میکنه شوهرم،یه جا خودش جلو نامزدش در مورد یه پسر دیگه سوتی میده،اصن خیلی قر و قاطیه

یاد اون خواهرشوهره افتادم که چند روز پیش با چندتا تاپیک و بدرفتاریش با عروسشون گرد وخاک راه انداخته ...

حالا اون باز عروسشون بی احترامی کرده بود جوابشو داده بود

اینکه کسی با عروس از راه نرسیده همچین کاری کنه از عجایب روزگاره

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2706