2737
2739
عنوان

میخوایم نامزد برادرم رو امتحان کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3605 بازدید | 175 پست
یاد یکی از فامیل های دورمون افتادم. وحشیا عروسشون نامزد بود و اومده بود خونشون. ریخته بودن سرش و کتک ...

چه روانی بودن 

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=161766666]داداش من یه شغل فوق العاده رو بخاطر تیپ این خانم رها کرد [/QUOTE

بازم شما این وسط چیکاره ای؟ 

خدا جون زود نی نی مون و بیار پیشمون ...💙                        تیر ۱۴۰۰ باردار شدم...ولی برام نموند و رفت...1400/8/14 بی بی چکم مثبت شد خدایا اینبار برام نگهش دار....
2728
یاد یکی از فامیل های دورمون افتادم. وحشیا عروسشون نامزد بود و اومده بود خونشون. ریخته بودن سرش و کتک ...

یاخدا😯😯چه آدمایی پیدا میشنا آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه بحالشون

دخترم مامان عااااشقته 😘😘♥️
داداش من یه شغل فوق العاده رو بخاطر تیپ این خانم رها کرد 

خب دوسش داره عاشقشه.انقدر میخادش ک حاضر  شده چنین کاری انجام بده

الان تو چرا انقدر ناراحتی؟

به تو چه ربطی داره؟

بزار برن سر زندگیشون

انقدر اتیش ننداز تو زندگی دوتا جوون

2738

اخ خدا فقط یه نگاهی به کارات بندازه 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

بسم الله  چه آدمایی پیدا میشن

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
شما نمیتونی با یه خواستکاره بهتررر امتحانش کنی ممکنه مامان باباش ببینن یه خواستگار بهتر اومده بگن قب ...

یاد اون خواهرشوهره افتادم که چند روز پیش با چندتا تاپیک و بدرفتاریش با عروسشون گرد وخاک راه انداخته بود اینجا

پس وفاداریو عشق و پای حرف و قول و قرار بودن چی میشه؟مگه داداش من بیکاره خودشو الاف یه ادمی بکنه امکا ...

وای خدااایااا مگه داریمممم😑😑فقط میتونم‌بگم متاسفم..اگه اینکارو باهاش کردی کاش تو تسسسسست کردنتون رد بشه زندگیشو نجات بده و اینکه کااش همین تسسسستت برای شما اتفاق بیفته

وخدایی که بشدددددت کافیست
2706