2737
2739
عنوان

قرص فلوکستین

318 بازدید | 45 پست

من هر شب میخورم‌الان ۲ شبه نخوردم سر گیجه و سر درد دارم تو خونه هم این قرص و ندارم ارام بخشای دیگه دارم که خوردم و تاثیری نداشته‌‌‌..‌ چیکار کنم به نظرتون... الانم دسترسی ندارم برم بخرم

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍
ترکش کن اح قرص مسخره ای معتادت میکته  حافظه اتم ضعیف میکن

خب میخوام ترکش ‌کنم دوشبه نخوردم به این روز انداختم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای ترک کردن این قرصا خیلی بدهههه

کم کم عادت میکنی

زانا وه ختی لیم دووری شیوه ی خه مینم چ ناشیرینه🙂 بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه....یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده...یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست.چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتنش!نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم🙂🙃
کی چنین چیزی گفته؟ فلوکستین به هیچ عنوان اعتیادآور نبست

وقتی نمیخوری بدنت کرخته یه جوریه عزیزم من از ۱۸ سالگیم تا ۲۰ دوز ۲۰ میخوردم و مصرفم بالا بوو طبق تجویز پزشگ 

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 
2740
وقتی نمیخوری بدنت کرخته یه جوریه عزیزم من از ۱۸ سالگیم تا ۲۰ دوز ۲۰ میخوردم و مصرفم بالا بوو طبق تجو ...

باید طبق دستور پزشک و رو قایده ترک کنید

شاید هم علایم افسردگیتون بوده برگشته

حافظتو ضعیف میکنه میل جنسی به صفر میاره دیواره رحمتو نازک میکنه خشکی اب دهن میاره من تک تک اینارو دا ...

وای منم داروی اعصاب مصرف میکنم حافظم خیلی ضعیف شده بنظرت بخاطد اونه؟؟تارم میبینم😔

وقتی نمیخوری بدنت کرخته یه جوریه عزیزم من از ۱۸ سالگیم تا ۲۰ دوز ۲۰ میخوردم و مصرفم بالا بوو طبق تجو ...

چجوری ترک کردی؟

خب میخوام ترکش ‌کنم دوشبه نخوردم به این روز انداختم

عزیزم ترک قرص اینجوری نیس که یهو بزاریش کنار اول باید دوز قرص نصف بشه بعد یک چهارم بعد یه قرص سبکتر جایگزین بشه سرخود نمیشه این داروها رو قطع کنی برو دکتر حتما

وای منم داروی اعصاب مصرف میکنم حافظم خیلی ضعیف شده بنظرت بخاطد اونه؟؟تارم میبینم😔

صد درصد بخاطر اونه من به حدی بی حافطه شده بودم که تنهایی میرفتم بیرون برگشتم کار خدا بود دیگه

👈🤷👉