2733
2739
عنوان

قرص فلوکستین

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 45 پست
دقیقا منم ۸ ماهی هس دارو میخورم همه این علائما رو دارم خدا کرونا رو لعنت کنه کارم به دکتر اعصاب کشید ...

واای منم... چی شد که کارت کشیده شد به اونجا؟ علائمت چی بود؟ من تپش قلب داشتم و هرچی میخوردم میاوردم بالا

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍
من یبار کل اون قرصا رو خوردم خودکشی کنم نشد😂یه هفته کل بدنم میلرزید حتی سرم میلرزید اصلا نمیتونستم ...

اره منم تو سرم میلرزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورم همین سرگیجه و ایناست که الان داری گلم،من وقتی تصمیم گرفتم قرصامو قطع کنم همش حالت تهوع داشتم ...

چجوری قطع کردی یهو؟

2731
من‌حافظم ضعیفه ' یهو مبشه ترکش کرد؟۲ شبه نخوردم

لاغرتم میکنه

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
واای منم... چی شد که کارت کشیده شد به اونجا؟ علائمت چی بود؟ من تپش قلب داشتم و هرچی میخوردم میاوردم ...

من حالت تهوع شدبد داشتم و درد سمت راست زیر دنده و شونم صد بار دکتر گوارش رفتم ازمایش و سونو گرفتن گفتن هیچی نیس به دکتر اعصاب معرفیم کرد من حالت تهوعم خیلی شدید بود و فقط با این قرصا خوب میشم ناچارا خوردم

چجوری قطع کردی یهو؟

من اول میزان مصرفشون رو نصف کردم

زانا وه ختی لیم دووری شیوه ی خه مینم چ ناشیرینه🙂 بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه....یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده...یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست.چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتنش!نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم🙂🙃
من حالت تهوع شدبد داشتم و درد سمت راست زیر دنده و شونم صد بار دکتر گوارش رفتم ازمایش و سونو گرفتن گف ...

وای دقیقا مثل من... اندوسکوپیم دادم

2740
من نرفتم اندوسکوپی ترسیدم دستگاه ها الوده باشه کرونا بگیرم الانم حس خوبی ندارم داروی اعصاب مصرف میکن ...

نخور فقط همین همشو بریز دور هرچی الان سختی بکشی بهتره تااین عوارضو یک عمر دنبال خودت بکشی

👈🤷👉
نخور فقط همین همشو بریز دور هرچی الان سختی بکشی بهتره تااین عوارضو یک عمر دنبال خودت بکشی

دکتری که پیشش میرم خیلی داروی سنگین نمیده یه بار سرخود قطع کردم خیلی حالم بدتر شد مجبور شدم باز برم دکتر ولی هفته اینده نوبت دارم باز به دکتر میگم کمش کنه برام میترسم الزایمر بگیرم حافظم ضعیف شدع😔

2706