2733
2739
عنوان

طلاق عاطفی

| مشاهده متن کامل بحث + 1627 بازدید | 116 پست
یکساله عروسی کردیم

تا دیر نشده باید این سردی و‌درمان کنی.وگرنه پایه زندگی که اینجوری ساخته شه هیچی ازش نمیمونه حتی اگه زندگیتون ادامه پیدا کنه

راضی به رضای توام خدای منان... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمنم همینه حتی بدتراز شوهرت اما من سعی میکنم دوری نکنم ، حتی به زور شده میرم سمتش تا عادتم بشه. د ...

برا شما بعد از دوتا بچه اینه.....من تازه یه ساله اومدم..از اول باهام اینجوری بود ولی  بدتر شده..

2731
2740
هررررکاری بگی کردم ... درسته اون داره دوری میکنه ولی انکاری خودمم دیگه خسته شدم و دارم منم دوری میکن ...

😥😥😥

مثل من😣😣😣

خیلی سخته 

من میخام دیگه از قلبم پرتش کنم بیرون

گاه باید خندید بر غمی بی پایان 

تازه اول زندگیتونه 

کلا شروع همیشه سخته

مردا مخصوصا مردای آموزش ندیده ما نسبت به روابط زندگی و رفتار با زن  اونم توو این شرایط سخت .... طبیعیه این طور باشن . 

اول از همه صبور باشین و خواسته هاتون رو بیان کنین . یکی یکی خیلی بهتر میشن . 

از مشاور حتما کمک بگیرین

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
مشاوره باید بریم؟

بله مشاوره خیلی خوبه.البته اگر قبول کنه همسرت.اگر نکرد با یه بزرگتر مشورت کن صحبت کنید خواسته هاتون و بگید بهم،نیاز هات و بنویس بگو اونم بنویسه،اگر عشق و‌علاقه بینتون هست باید همه ی تلاشت و‌کنی..اگر خودت بتونی حل کنی که بهترین راهه

راضی به رضای توام خدای منان... 
2706