2737
2739
عنوان

طلاق عاطفی

1627 بازدید | 116 پست

از شوهرم طلاق عاطفی گرفتم..اصلا رابطمون خیلی سرد شده همش ازش دوری میکنم انگاری غریبه ایم.....بزرگترین دلیل اینه که کل مسائل مهم زندگیش مث مالی رو ازم پنهان کرده و میگع هیچی ندارم..و اینکه وقت برام نمیزاره همش دیر میاد از سرکار..اوقات فراغت نداریم باهم😢وقتی ناراحتم اصلا نمیاد جلو از دلم دربیاره حرف بزنه...تازه قهرم میکنه....

بخاطر همین چیزا خیلی دارم ازش دوری میکنم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر هنوز حسی هست بشینصحبت کن.اگر بچه نداری جدا شو

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2728

منم میخوام از شوهرم دوری کنم چون اصلا بهم توجه نمیکنه ورفتارش با من خیلی فرق داره نسبت به بقیه 

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2740
بچه ندارم..اما وابستشم

جدا شو. چند سال میتونی تحمل کنی. اگر میخوای بمونی حتما برو مشاوره

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
با این چیزایی که تو گفتی عزیزم اون داره از تو دوری میکنه بیشتر.تا حالا بهش محبت کردی؟راه عشق و امتحا ...

هررررکاری بگی کردم ... درسته اون داره دوری میکنه ولی انکاری خودمم دیگه خسته شدم و دارم منم دوری میکنم....تا وقتی که من بهش نزدیک بشم بزوووور رابطه رو گرم میکنم ولی کافیه یه قدم برم عقب اون ده قدم میره...اصلا حالمو نمیپرسع نمیگه چته نمیاد یکم محبت بکنه از دلم بیرون بیاره..مگه اینکه نیاز جنسی داشته باشه بیاد جلو

با این چیزایی که تو گفتی عزیزم اون داره از تو دوری میکنه بیشتر.تا حالا بهش محبت کردی؟راه عشق و امتحا ...

من این کارا کردم بازم بی محلی میکنه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2706