2737
2734

حالم اصلا خوب نیست بچه ها ، نمیخوام بارداررشم سه ماه پیش ۴ مرداد رابطه مشکوک داستم قرص اورژانسی خوردم پری هام بهم ریخت ولی خب دو سه بار پری شدم چهار بارم بیبی زدم منفی.... ، گاهی دراز کشیدنی حس میکنم شکمم تکون میخوره مثل نبض... اگه خدایی نکرده حامله باشم ۱۵ هفته میشه هیچ حالت تهوع و سینه درد اینا تا الان نداشتم آخرین بار ۱۰ مهر پری شدم فردا پس فردا وقتشه که بشم امروز از صبح دنبال بهونم گریه کنم و دست زدنی خیلی کم سینه هام درد میکنه برام دعا کنین دوستام😔♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاءاللع هرچی صلاحته پیش بیاد💙

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2728
2738

دستتو بگیر

بهونه 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

من دلم میخاد یه معجززززززه اتفاق بیفته و با اینک هیییچ علائمی ندارم و درست و حسابی هم اقدام نکردم ولی حامله باشم اونم دو سه ماهه 😧😧

خدایا به خودت سپردم همه چیو .... 
اگه ۱۰ مهر پریود شدی ، چطوری ۱۵ هفته بارداری ، تخیلات قوی داری ، 🤣🤣🤣🤣

بعضی ها میگن تو بارداری پریودی ممکنه واسه همین ولی من لخته هم داشتم تو پریودی هام 🤦🏻‍♀️

2706