2737
2739

حالم اصلا خوب نیست بچه ها ، نمیخوام بارداررشم سه ماه پیش ۴ مرداد رابطه مشکوک داستم قرص اورژانسی خوردم پری هام بهم ریخت ولی خب دو سه بار پری شدم چهار بارم بیبی زدم منفی.... ، گاهی دراز کشیدنی حس میکنم شکمم تکون میخوره مثل نبض... اگه خدایی نکرده حامله باشم ۱۵ هفته میشه هیچ حالت تهوع و سینه درد اینا تا الان نداشتم آخرین بار ۱۰ مهر پری شدم فردا پس فردا وقتشه که بشم امروز از صبح دنبال بهونم گریه کنم و دست زدنی خیلی کم سینه هام درد میکنه برام دعا کنین دوستام😔♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشاءاللع هرچی صلاحته پیش بیاد💙

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2731
2738

دستتو بگیر

بهونه 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

من دلم میخاد یه معجززززززه اتفاق بیفته و با اینک هیییچ علائمی ندارم و درست و حسابی هم اقدام نکردم ولی حامله باشم اونم دو سه ماهه 😧😧

خدایا به خودت سپردم همه چیو .... 
اگه ۱۰ مهر پریود شدی ، چطوری ۱۵ هفته بارداری ، تخیلات قوی داری ، 🤣🤣🤣🤣

بعضی ها میگن تو بارداری پریودی ممکنه واسه همین ولی من لخته هم داشتم تو پریودی هام 🤦🏻‍♀️

2706