2733
2739

من ن وقتشو دارم پیگیری کنم ن مهم هست ی مشت سلبریتیه دزد هستن ک با حاشیه سازی و کاراعه مضحک مردمو ب چالش میکشن و فالوور جذب میکنن 

اینقد بدبختی هست توو زندگی بیکارم بیام ببینن این دروغگوها پشت دوربین چیکار میکنن روزی صدبار سایتاعه کلاهبرداری تبلیغ میکنن پول میکنن از ملت 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
تو حالت خوب نیست عزیزم تاپیک راجب صحبت کردن راجب اوناس نه راجب اینکه خوشت میاد یا نه یا پیگیر هستی ی ...

همینه که هست من هرجور دلم بخواد کامنت میزارم

اینجا نظر آزاده

نمیتونی تاپیک نزن

حالا چرا پستتو پاک کردی😂😂خودتم میدونی حرفت اشتباهه که پاکیدی😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همایون زن اولشو طلاق داده؟؟؟؟

اره گلم😶فعلا میگن با سحردولتشاهی دوسته😶😶

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2731
همینه که هست من هرجور دلم بخواد کامنت میزارم اینجا نظر آزاده نمیتونی تاپیک نزن حالا چرا پستتو پاک ...

نظر ازاده اما راجب عنوان تاپیک نه چرت و پرت دیگه😐بعدم پستم سرجاشه یه نگاه بنداز که خیت نشی😂

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
کدوم همایون 

شجریان😉

2740
نازنین کیه 

نازنین همون جاری نیلی افشاره😶رقاص هست😶🍭

اره عکس سحر و تو مراسم شجریان دیدم کنار همایون فقط موندم اون زنش که خواهر زن باباشم بود چی شد

طلاق گرفتن😶اما تو فالویینگاش هست😶

نظر ازاده اما راجب عنوان تاپیک نه چرت و پرت دیگه😐بعدم پستم سرجاشه یه نگاه بنداز که خیت نشی😂

نظر من راجب موصوع بود تو نمیفهمیدی

اتفاقا دیدم و پاک شده بود😂😂😂😂😂😂

دیگه دایورتت میکنم 

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706