2733
2739
از همشون بدم میاد 

از همایون هم؟ 😐😕

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو تاپیک نیا خب مگه مجبوری😐

حالت خوب نیستا!!

مگه بهت توهین کردم؟یا حرف بدی زدم؟میگم چرا من اینجوریم.

جنبه تبادل نظر تو سایت عمومی نداری تاپیک نزن

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
نیلی بر نمیگرده به نظرم پویان و تتلو میخوان فایت داشته باشن نازنین بارداره بچشم دختره همایون و سح ...

نازنین واقعا بارداره یا برا فالوئره؟ 😶

یعنی سحر با همایون ازدواج نکرده؟ 😄

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2731
حالت خوب نیستا!! مگه بهت توهین کردم؟یا حرف بدی زدم؟میگم چرا من اینجوریم. جنبه تبادل نظر تو سایت عم ...

تو حالت خوب نیست عزیزم تاپیک راجب صحبت کردن راجب اوناس نه راجب اینکه خوشت میاد یا نه یا پیگیر هستی یا نه 

نازنین واقعا بارداره یا برا فالوئره؟ 😶 یعنی سحر با همایون ازدواج نکرده؟ 😄

نه بارداره جشن تعیین جنسیتم گرفت

نه ازدواج نکرده

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2740
اها آره عزیزم 

اخر همایون مجرده یا نه؟ 🙁

سعید معروف مجرده یا متاهل 

فکرکنم مجرده😶

از همایون هم؟ 😐😕

از همشون، تک و توک شاید خوشم بیاد ازشون اونم بی حاشیه ها. مث محسن یگانه یا خواجه امیری. ولی یمدت از چهره داوود هزینه خوشم اومده بود دیدم خیلی فحش میده کلا دلیلت زدم. 😂😂😂😂

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
نیلی بر نمیگرده به نظرم پویان و تتلو میخوان فایت داشته باشن نازنین بارداره بچشم دختره همایون و سح ...

فایت یعنی چی؟ نازنین کیه؟ 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ یه معجزه بزرگ تو زندگیم رخ داد  . خدایا شکرت 😍😘
از همشون، تک و توک شاید خوشم بیاد ازشون اونم بی حاشیه ها. مث محسن یگانه یا خواجه امیری. ولی یمدت از ...

همایون من دوست کلا عشقه😂بااصالته🙁خوشگله🙁همه چی داره😐😕

چرا بر نمی گرده . خیلی وقت پیش خیلی عاشق یودن 

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
2706