2733
2739
عنوان

دلم میخواد یکیو بگیرم بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 33 پست

من الان زن بابامو بدن دستم بخدا تیکه تیکه ش میکنم یعنی انقدر از دست کثافت بازیاش کفری شدما بحث یکی دوروزم نیس بحث ۲۱ساله شیطون صفتیه براخودش

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من با فحش تو دلم اروم میشم

بعدم تو ذهنم یه عالم حرف بهش میزنم 

بعد همه این حرفا تو ذهنمه که اگه حرفی زد همونارو بکوبم تو سرش

کلا با حرف بیشتر اروم میشم همیشه نه داد میزنم نه کتک کاری میکنم 

ولی خیلی زبون تلخی دارما تو دعوا

2740
نه تورو دلم نمیاد    

فکر میکنم ۹۹ درصد نی نی سایتیا باهام بد هستن :)

گاهی تو تاپیکای اینجوری فکر میکنم منا میگن 😂🙈

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
من با فحش تو دلم اروم میشم بعدم تو ذهنم یه عالم حرف بهش میزنم  بعد همه این حرفا تو ذهنمه که ا ...

منم تا حالا کسیو نزدم ولی بعضی وقتا دلم میخواد الان دلم میخواد یکیو بزنم و فحشش بدم   یاحداقل ظرف بشکونم 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
منم تا حالا کسیو نزدم ولی بعضی وقتا دلم میخواد الان دلم میخواد یکیو بزنم و فحشش بدم    یا ...

اتفاقا یه روانشناسی بود میگفت برین ظرفای اشغال بخرین وقتی خشم دارین بشکونین تا خشمتون تخلیه بشه 

اتفاقا خیلی خوبه که بتونی خشمتو بریزی بیرون 

متاسفانه من بلد نیستم خشممو اونطور که باید بریزم بیرون بعد همش تبدیل به مشکل جسمی و روحی میشه 

2706