2733
2734
منم دقیقا الان دلم میخواد یه خونه خوب بخریم باید چیکار کنم؟ 

تجسم خلاق یعنی با جزییات خونه ای میخای تصور کن مثلا پشت سینک داری ظرف میشوری تصور کن تو خونه مورد علاقتی و نوشتن محله مورد علاقتو خونه همه چی با جزییات زمان هم بهش بده مثلا بگو دو سال دیگه من تو این خونه زندگی میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید باورتون نشه کنترل ذهنمو ندارم،همش فکر میکنم مریض میشم یا همسرم یه چیزیش میشه،یابرا زندگیم یه ات ...

با اين كارت درواقع داري جذب مي كني يادت باشه امواج منفي سريع تر جذب مي شن

هروقت اين فكرا اومد سراغت سريع به چيز ديگه فكر كن

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
قانون جذب به زبان ساده میشه خواستن توکل و امید 

یعنی چیی

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
قانون جذب به زبان ساده میشه خواستن توکل و امید 

اینکه مثل دعا کردن میشه بعضیا میگن یعنی به چیزای خوب فکر کنی ولی من هروقت به چیزی فکر میکنم برعکسش میشه اصلا چیزی که فکر میکنم نمیشه

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2740
برو حموم همین الان و دوش بگیر زیر دوش قطرات ابی ک بهت  میخورن رو حس کن و با خودت بگو این قطرات ...

😢رفتم یکم آروم ترم ولی دلم خون شده

تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...
راهی بی درد برای خودکشی هست؟که عذاب نکشم.چون تو دنیا به اندازه کافی کشیدم دیگه بریدم...

😔😔نه خیلی بده که هر ثانیت از مرگ بدتر باشه و راهی نداشته باشی

تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...