2737
2734

اره سلامتیمو

همسرمو

نی نی جونمو

فقط یه خونه اگ داشته باشیم خعلی عالی میشه ک میدونم میخریم ما میتونیم 

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
ببین الان سه تا قانون مهمشو گفتم و مبحث خیلی طولانیه ک بخوام از اول بگم سوال بپرس جوابتو بدم 

منم دقیقا الان دلم میخواد یه خونه خوب بخریم باید چیکار کنم؟ 

من میرسم به چیزایی که میخوام 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😊منم یکیم که امشب انقدر بهم فشار اومدبه خاطر شرایطم و از دست دادن عشقم میخواستم خودکشی کنم فقط به خ ...

برو حموم همین الان و دوش بگیر زیر دوش قطرات ابی ک بهت  میخورن رو حس کن و با خودت بگو این قطرات تمیز روحتو تمیز میکنن بهش میگن تکنیک دوش نور سرچ کن 

😊منم یکیم که امشب انقدر بهم فشار اومدبه خاطر شرایطم و از دست دادن عشقم میخواستم خودکشی کنم فقط به خ ...

راهی بی درد برای خودکشی هست؟که عذاب نکشم.چون تو دنیا به اندازه کافی کشیدم دیگه بریدم...

😍💞دختری هستم چشم و ابرو مشکی😍پوست سفید😍😘چشمون درشت😍مو بلند و خرمایی 😍😌نقاش خانوم 😍 درسخون و اهل کتاب 😌🌹 هر سوالی راجع به نقاشی رنگ روغن و سیاه قلم داشتین بپرسین 😉
2728
برو حموم همین الان و دوش بگیر زیر دوش قطرات ابی ک بهت  میخورن رو حس کن و با خودت بگو این قطرات ...

اینا فایده ندارن نصف شبشو میخواد چکار کنه؟؟!

😍💞دختری هستم چشم و ابرو مشکی😍پوست سفید😍😘چشمون درشت😍مو بلند و خرمایی 😍😌نقاش خانوم 😍 درسخون و اهل کتاب 😌🌹 هر سوالی راجع به نقاشی رنگ روغن و سیاه قلم داشتین بپرسین 😉
😔😔😭به امضام توجه نکنید همش الکیه خدایا باهات قهرم ازت دلخورم باهام کاری کردی که حرف میزنم اشک تو ...

عزیزم شاید صلاحت اینه شاید بعدا پشیمون میشدی شاید خدا بهترشو تو تقدیرت نوشته

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2738

بله امشب.دلم هوس تن ماهی کرده بود .نخواستم ب شوهرم بگم.گفتم ولش شاید نداده خجالت میکشه ازم.اومدنی. دوتا خریده بود خودش گفت فروشگاه دیدم گفتم تو خوشت میاد.درحال ک جز خریدامون نیس کمتر پیش میاد بخریم شاید سالی دو بار.اونم خودم میخرم همش

دنیا نیرزد ک پریشان کنی  دلی را  
بله من کلی کتاب خوندم تحقیق کردم و مهمترینش خریدن خونه دقیقا تو همون محله و کوچه ای ک میخاستم شد&nbs ...

چجوریه باید چیکار کنی به منم بگییییددددد

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
😔😔😭به امضام توجه نکنید همش الکیه خدایا باهات قهرم ازت دلخورم باهام کاری کردی که حرف میزنم اشک تو ...

امضات و عوض کن کاری نداره که! توضیح هم نمخواد دیگه در موردش بدی

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
من خیلی فکرای منفی میکنم دست خودم نیست،چطوری از شر این فکرای لعنتی خلاص بشم،لطفا یه راه کار بهم بگید ...

هر فكر منفي كه ميكني سريع بعدش مثبتشو بگو خيلي تاثير داره من خودمم فكر منفي زياد ميومد تو سرم

ببین الان سه تا قانون مهمشو گفتم و مبحث خیلی طولانیه ک بخوام از اول بگم سوال بپرس جوابتو بدم 

قانون جذب چیهههه؟

2706