2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا من الان پنج ساله دوست دارم ازدواج كنم كوووووو؟؟؟

پس نگو که نتیجه گرفتم یک ساده دلی مثل اسی میاد میخونه و دل خوش می‌کنه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

😍💞دختری هستم چشم و ابرو مشکی😍پوست سفید😍😘چشمون درشت😍مو بلند و خرمایی 😍😌نقاش خانوم 😍 درسخون و اهل کتاب 😌🌹 هر سوالی راجع به نقاشی رنگ روغن و سیاه قلم داشتین بپرسین 😉
2456
شما از بندگان برگزیده خداتی😊😭😭😭

تک تک حرفات انگار حرفای منه😢

تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...
2714
خب پس ازدواجو چجوری جذب کنم؟

ميگم هرچيزي كه تجسم كني در زمان خودش اتفاق ميفته منم از مراسم عروسيم تجسم ميكنم ولي هردفعه درحد خواستگار پيش ميره حالا شما تلاش كن شايد به شما جواب داد 

بهترين زمان جذب شب هست موقع خواب چندسب پشت سر هم كامل تجسم كن انگاري واقعي در اون حالت قرار گرفتي 

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
يكي از قانون هاش اينه كه به شخص خاصي نبايد فكر كنيد چون بدتر ازتون دور ميشه خيلي جالبه كلا من هرچيز ...

بله دوتا از اصول مهم رو بهش اشاره کردید  باید بعد یک مدت خواسته رو رها کرد این یعنی توکل خدا تو قران گفته از من بخواهید  به من توکل کنید و امیدتون رو از دست ندید 

قبل خواب و بلافاصله بعد بیدار شدن انرژی بسیار بالاست تجسم عالیه تو این زمان تو دین ما بهش اشاره شده ک قبل خواب شکرگذاری کنید خب چه خوبه شکرگزار چیزی باشیم ک در اینده خواهیم داشت و در دینمون گفتن صبح ها برای اجابت دعا خوبه و اخرینش نوشتنه خواسته هست ک در قران به قلم قسم خورده شده

تک تک حرفات انگار حرفای منه😢

بله چون من یه بد بختم😭😭😭که حسرت به دل موند..

😍💞دختری هستم چشم و ابرو مشکی😍پوست سفید😍😘چشمون درشت😍مو بلند و خرمایی 😍😌نقاش خانوم 😍 درسخون و اهل کتاب 😌🌹 هر سوالی راجع به نقاشی رنگ روغن و سیاه قلم داشتین بپرسین 😉
وقتی شخص خاصی و میخوای چجوری به شخص خاصی فک نکنی؟

ديگه بايد يه صحنه هايي رو تجسم كني كه اون شخص رو نبيني تو نت سرچ كن راهنمايي ميكنن

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
بله چون من یه بد بختم😭😭😭که حسرت به دل موند..

😊منم یکیم که امشب انقدر بهم فشار اومدبه خاطر شرایطم و از دست دادن عشقم میخواستم خودکشی کنم فقط به خاطر مامانم کاری نکردم

تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...
مثلا قرضی رو ک خیلی وقت بود ب کسی داده بودم و پس نمیداد یا تشویقی برای شوهرم یا ی پول غیر منتظره از ...

چجوری ؟قانون جذب چجوریه؟؟؟

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2706