2733
2734
عنوان

حس بویاییم از دست دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نکنه بچه هام تو این چند روز گرفته باشن؟😭

نگران نباش گلم ولی حتما برو ازمایش بده

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728

عزیزم الان آزمایشگاهها خودشون مرکز انتقالن بیشتر شما که علائم دیگه ای نداری و خداروشکر حالتونم خوبه فقط با ماسک و ضدعفونی کردن خونه رعایت کنید که اگر هم کرونا بود بقیه بیمار نشن شما اگر هم دور از جون گرفته باشی کار خاصی که نمیکنن

سالها گذشت تا من فهمیدم آدمها احتیاج دارن سفر برن. احتیاج دارن از زندگی لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه...یکی از ﻫﻴﺎت امام حسین لذت میبره یکی از مهمونی رفتن. یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند.اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن.سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به دلخوشی های آدمها گیر بدهمچون آدمها با همین دلخوشی ها سختی های زندگی رو تحمل میکنن.لطفا به دلخوشی دیگران گیر ندهید !
منم ن هنو ولی فک نکنم کرونا باشهه چون حس چشاییتم باید از دست بدی ولی مواظب باش

اخه راحت نفس میکشم ولی هیچ بویی حتی بوی گاز یا قهوه رو هم حس نمیکنم

💖الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم💖
عزیزم الان آزمایشگاهها خودشون مرکز انتقالن بیشتر شما که علائم دیگه ای نداری و خداروشکر حالتونم خوبه ...

من فقط نگران بچه ها و شوهرمم

2740
اخه راحت نفس میکشم ولی هیچ بویی حتی بوی گاز یا قهوه رو هم حس نمیکنم

منم همینطورم به مرور زمان درست میشه ولی یه دکتر برو من ک بخاطر بارداریم دارو نمیتونم بخورم

اگه امضامو دیدی برا سلامتی نی نیم صلوات میفرستی؟🥰
منم همینطورم به مرور زمان درست میشه ولی یه دکتر برو من ک بخاطر بارداریم دارو نمیتونم بخورم

ممنون دوستم ببخشید شما میدونید آزمایشش چطوریه؟

من فقط نگران بچه ها و شوهرمم

متوجه هستم من خودم پسرم 4سالشه و الانم چند روزه سرماخوردم و فرض رو بر این گذاشتم که کرونا باشه و خودمو تو اتاق قرنطینه کردم چون نه دارویی داره و نه درمانی فقط با مایعات و ویتامین و ... سعی میکنم بهتر بشم

خود دکترا میگن اگر حس کردید علائمشو دارید فرض کنید آزمایشتون مثبته

رفتن به دکتر و ... برای کسایی هست که حالشون خیلی بد باشه چون خود مراکز درمانی آلوده س الان

سالها گذشت تا من فهمیدم آدمها احتیاج دارن سفر برن. احتیاج دارن از زندگی لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه...یکی از ﻫﻴﺎت امام حسین لذت میبره یکی از مهمونی رفتن. یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند.اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن.سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به دلخوشی های آدمها گیر بدهمچون آدمها با همین دلخوشی ها سختی های زندگی رو تحمل میکنن.لطفا به دلخوشی دیگران گیر ندهید !
برم ازمایش؟

نمیدونم اخه میگن تو مراکز بیشتر مبتلا میشن

فقط چون بچه شیر خواره داری با یه دکتر خوب مشورت کن

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2706