2733
2739

بله

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم. فقط جسارتا شما خودتون این کا رو کردید؟

خواهش میکنم

نه عزیزم من با کنکور ریاضی قبول شدم همون دانشگاه ولی از دوستام خیلیاشون بدون کنکور اومده بودن از رشته تجربی یا هنرستان

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2742
ممنون. من میتونم ازتون چند تا راهنمایی بگیرم؟

بفرمایید عزیزم

بفرمایید عزیزم

عزیزم من تجربیم و امسال کنکور دارم اما میخوام بیام مهندسی کامپوتر. دانشگاه های تهران میرن تو حومه و تنها گزینه ام کرجه. میخوام بدونم اگر معدل کل دیپلم در حد 16 باشه میتوانم بدون کنکور بیام این دانشگاه ؟ خوده دانشگاه از نظر رنکینگ/اساتید/ موقعیت مکانی و دانشجو ها اکی؟ و خودتون از این رشته راضی هستید. دوستانتون که شرایط من رو داشتند چطور؟

بفرمایید عزیزم

ببخشید سوالام یکم زیاد شد. توی دفترچه ی پارسال زده مهندسی کامپوتر (پاره وقت). این یعنی چی؟

یعنی من میتونم سر همون 4 سال یا شاید حتی زودتر لیسانسمو بگیرم؟ پاره وقت کلاس هاش صبح ها هم برگزار میشه؟

2738
عزیزم من تجربیم و امسال کنکور دارم اما میخوام بیام مهندسی کامپوتر. دانشگاه های تهران میرن تو حومه و ...

بله عزیزم میتونی با همین معدل ۱۵ و ۱۶ هم دانشجو داشتیم من ورودی ۹۸ بودم

دانشگا بدی نیست هم استاد بد داره هم استاد باسواد و درجه یک وقتی بری تو جو دانشگاه متوجه میشی با کدوم استادا واحد برداری فقط طرف نحوی و فوده و خورشید طلب نرو😂

پاره وقت نمیدونم دقیق چیه ولی اونایی که با سوابق اومده بودن تو کارت دانشجوییشون خورده بود پاره وقت بعد بقیه که با کنکور بودن میشد تمام وقت

تنها فرقش فک کنم تو این باشه که دانشجوهای پاره وقت نمیتونن مهمانی یا انتقالی بگیرن اون زمان نمیشد وگرنه روز و ساعت کلاسامون همه باهم یکی بود

بله عزیزم میتونی با همین معدل ۱۵ و ۱۶ هم دانشجو داشتیم من ورودی ۹۸ بودم دانشگا بدی نیست هم استاد بد ...

وای باورتون میشه یکی دیگه هم بهم همین نحوی رو گفته بود😂

وای باورتون میشه یکی دیگه هم بهم همین نحوی رو گفته بود 😂

فک کنم من بودم😂

اره خلاصه دیدیشون فرار کن😂 فوده و خورشید طلب زن و شوهرن

بله عزیزم میتونی با همین معدل ۱۵ و ۱۶ هم دانشجو داشتیم من ورودی ۹۸ بودم دانشگا بدی نیست هم استاد بد ...

غزیزم نزدیک دانشگاه ایستگاه مترو هم هست؟ و اینکه دانشگاه داخل خوئه شهره؟ از نظر مکانی خوبه؟

اعتبار مدرکشون هم مثل تمام وقت هاست؟

بله

2706