2733
2739
عنوان

پولدارن خییییلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1217 بازدید | 54 پست
عزیزم بخل بدترین ویژگی ایه که آدم تو وجودش میتونه پرورش بده میفهمم چی میگی اما شیطونو لعنت کن ، بخل ...

عزیزم بخدا حسودنیستم وگرنه الان داغون شده بودم ولی یه حسی قلقلکم میده هی بیخیال میشم ولی بهش فکرنمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر منم پولدار نیس خدا رو شکر مرد خوش قلب و زندگیه 

ولی نمیدونم مشتری پولدار میاد دوست پسرشون از اسپورتیج بگیر تااااااا مازراتی فک کن منم حسرت میخورم خونه الهیه پنت هاوس همش میگم کاش خونه منم این شکلی بود

من درکت میکنم گلم کاری ندارم که پولش از چه راه و مجرایی وارد زندگیش شده شما راجع به کارهاش و غبطه ای که خودت میخوری اومدی درد دل اینو میفهمم

ما خودمون با خانواده شوهرم چند پله اختلاف داریم صاحب بهترین زندگی و خونه و ماشین هستند برادرشوهرام  فروشگاه دارن و درامد بسیار عالی داشتند همیشه ...فکر کن ماشینشون سال 90 هم قیمت یه ماشین 3 میلیاردی الان  بود اونوقت  ماشین ما 206....من هیچوقت راستش توجهی نمیکردم یعنی چون از جهات دیگه خودمون رو بالاتر میدیم.....جاریم اینها 4 تاشون اهل فخرفروشی به بقیه بودند جوری که خودشون رو از بزرگای شهر میدونستن..مثلا یه بار داشت در مورد رستوران حرف میزد گفتم اره فلان رستورانم خوبه جاریم گفت نه اونجا دیگه دهاتی ها میرن سرشناسهای شهر نمیرن.....یا مثلا میگفت ما دو تا ماشین داریم یکی معمولی یکی  هم برای کلاس  . کلا دنیایی داشتم ما فقط پرت بودیم چون بقیه در سطحشون بودن

خورد به دوران کرونا جوری که ماشینشون رو دو تاشون فروختن تا بتونن ماهیانه خرج 5 نفر رو بدن....ولی ما درامدمون خوبه و همیشه روی یه خط مستقیم جلو میریم ...همسرم گاهی تو خونه میگه میبینی زندگی چجوری میشه اینهایی که اینقدر فخرفروشی میکردن دارن بدترین روزها رو میگذرونن

2738

خوب داره  و هزینه میکنه  و چقدر هم کیف داره 

ولی عکس گذاشتن چیپه

‏كسي كه سيگاريه هر ثانيه از سيگارش عكس نميذاره چون واسش عادي شده، كسي كه خونه خوب و ماشين خوب داره هم همينطور، اوني كه هميشه غذاي خوب ميخوره هم عكس نميذاره چون براش عاديه، كسي كه واقعا رابطش خوبه هم حرفي ازش نميزنه چون عاديه...
‏ميدوني دارم از چي حرف ميزنم؟ اصالت =)

وای ما خودمون میلیاردر هم بالا تریم اصلا هیچی استوری نمیکنم (تعریف از خود نباشد)مادرم دبی هست زن عموم قطر زندگی میکنه بهترین ماشینا زیر پامون هست اصلا این کارا رو نمیکنم اصلا عقده ای نیستیم بابام تو دبی لندکروز سواره عموهام همشون الگانس و ..... دارن اصلا این کار رو نمیکنیم یعنی چی این عقده بازیا

الان جاریهام از خجالت نمیتونن با کسی مواجه بشن چون یک عمری تازوندن الان که سوراخ شده باد اون بادکنکه سخته مواجه بشن با ادمها ..چون سختشون بود از ماشین چند میلیاردی برن 206 بخرن..حتی یه شب برادرشوهرم با اون همه عظمت و ادعا زنگ به شوهرم که خرج یه دکتر بردن بچمون رو ندارم 

2706