2737
2734
عنوان

پولدارن خییییلی

1217 بازدید | 54 پست

برادرشوهرم یهو چندساله وصع مالیش ازابن رو به اونروشد یعنی الان پول پارومیکنه

بهترین و گرونترین لباسا رو جاریم واسه خودش و بچه هاش میخره تواین گرونی هی میزاره پروفایلش هرجامیرن گردش هی میخام اهمیت ندم ولی ناخودآگاه بهم میریزم 

ما درحدمتوسطیم جوری که شکممونو سیرمیکنیم و لباس معمولی هم میپوشیم دخترم مثل ماهه موهای بلوند بلند میگم اگه لباسایی که اون واسه دخترش میپوشه دخترمن بپوشه خیلی زیباتراز دختراونه چیو میخاد ثابت کنه تندتندعکس عوض میکنه بخداحسودنیستم ولی یه جوری میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خب اهمیت نده بهش تو هم انگار مثلا برات مهم نیست و مهم هم نباشه یه جوری رفتار کن که انگار از اون سرتر هستی ❤😌

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2706