2733
2739
عنوان

ابروم رفته بیایید دلدلریم بدید حداقل

| مشاهده متن کامل بحث + 7235 بازدید | 186 پست
ابروم رفته بخدا من دیگه به خودم‌نمیتونم‌بیام الان از این به بعد میترسم‌بگه این دخترم گوزوعه😂

منم یبار اینجور شدم 

باور کن فراموش میشه😂😂😂

گفتیم که عقل از همه کاری به دراید بیچاره فرو ماند چو عشقش به سرافتاد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عادیه عزیزم شلوغش نکن

من گریه میکردم اونم‌میخندید فقط 

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
2731

عب نداره بابا دوست من نامزده میگه خواب بودم نامزدمم پیشم بود تو خواب انقد با صدای بلند زدم که خودم بیدار شدم دیدم نامزدم داره میخنده بعد دوتایی خندیدیم 

خاله دوستمم همینجوری داشته می‌خندیده پیش نامزدش اونم صدا داده گفته ببخشید رضا 😂

آی خدا دلگیرم ولی احساس غم نمیکنم... چون با توام پیش کسی سرم رو خم نمیکنم... 
2740
ببخشیدا ولی منم خندم گرف‌😁😂😂

منم هم‌خندم‌میگرف هم‌گریه میکردم هی.میگف آرپیچی‌زدی😂

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
خودتو بزن به اون راه، بعد چند روز یادت میره

نمیتونم الان بهش گفتم‌میتونی اگه خواستی و چندشت میشه تموم‌کنیم اونم‌میگف نه دیدم خوب بلدی آرپیچی بزنی همش میخنده

من اولین بار با نامزدم که اون موقع اولین قرارمون بود و دوست بودیمو نامزد نبودیم رفتیم سفره خونه و کباب بخوریم منم نوشابه مشکی خوردم باهاشو یه عاروق بلند زدم خدایی سرخ شدم چقدر ولی به روم نیاورده تا حالا 

2706