2752
2734

کیا خوردن من به دکتر گفتم استرس دارم بچه دار شدن دارم یعنی میترسم مثلا این ماه باردار نشم اینو برام نوشت توی اقدامم ضرر نداره ممنون

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین 🥲یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای منم قبل پریودیم نوشته

برای چی نوشته برات نمیدونم بخورم یا نه دو دلم نکنه عادت کنم بهش شمام تو اقدامی؟ عزیزم

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین 🥲یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️
2731
من الرژی داشتم نو ۱۵ سالگی بودم دکتر پوست نوشت گفت شش ماه مصرف کن هرشب یه دونه ... وای بعدش حس جنسیم ...

ترو خدا یعنی نخورم منم نمیدونم چکار کنم آخه خیلی استرس میگیرم گفت اینجوری بچه دار نمیشی

ترو خدا یعنی نخورم منم نمیدونم چکار کنم آخه خیلی استرس میگیرم گفت اینجوری بچه دار نمیشی

خوب بخور اگ دکتر تجویز کرده .. منم علت الرژیم نمیدونست چیه فک کرده استرس دارم اینو داد .. تو بخور 

خوب بخور اگ دکتر تجویز کرده .. منم علت الرژیم نمیدونست چیه فک کرده استرس دارم اینو داد .. تو بخور&nb ...

اره گفتم استرس بچه دارم اینکه مثلا این ماه نگیره تموم بدنم درد میگیره از استرس گفت اینو بخور خیلی خوبه ولی نباید یهو نخوری باید کم کم ترکش کنی بعد بچه