2737
2739

سلام دوستای مهربون دختر من سه ساله اس و از دوسال و نیم که شد شروع به حرف زدن کرد. الان ۶۰ تا کلمه رو بلده اما همشون رو تکرار نمیکنه. ۳ ماهه گفتاردرمانی میبرم اما به نظر خودم فایده ای نداره. توی دوراهی موندم که گفتاردرمانی تاثیری داره ؟؟ادامه بدم یانه؟؟

♥️♥️♥️♥️♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببر عزیزم خودتم باهاش زیاد حرف بزن و تو حرفات ازش سوال کن هی که مجبور بشه جواب بده

پسر خاله من  اصلا نمیتونس خوب حرف بزنه

اصلا هیچکس متوجه نمیشد چی میگه غیر مامانش الان ماشالا۱۴ سالشه خیلیم خوب حرف میزنه

دوره گفتار درمانیشو کامل میرفت

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰

تاثیر زیادی داره

ادامه بده

و خودت هم باید زیاد وقت بزاری و باهاش تمرین کنی

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2738
باید تو خونه هم خییییلی تمرین کنی همین تمرینای که گفتاردرمان میده 

اونجا فقط باهاش کارمیکنن و حرف میزنن اما نمیگن خونه چه تمرینایی انجام بدیم

♥️♥️♥️♥️♥️♥️
بعضی بچه ها کلا کم حرف هستن پسر من اصلا صحبت نمیکنه اما وقتی بابچه ها بازی میکنه یا شب که باباش میاد ...

کلماتش خیلی کمه. دوس داره حرف بزنه اما مشخص نیست چی میگه واسه خودش

♥️♥️♥️♥️♥️♥️
ایده ها و راهکار هاشون خوبه باید بیشتر خودت باهاش کار کنی جلساتشون نهایت نیم ساعت یا یک ساعته نمیشه ...

خب واسه همین میگم دیگه گفتاردرمانی نبرم اما هنوز تردید دارم که ببرم یانه

♥️♥️♥️♥️♥️♥️
اونجا فقط باهاش کارمیکنن و حرف میزنن اما نمیگن خونه چه تمرینایی انجام بدیم

وا نمیشه که 😐 اگه میتونی ینی حتما گفتاردرمانش عوض کن 

بچه تو نیم ساعت چی یاد بگیرع 

برا پسر من تمرین میداد واسه خونه فرداش میپرسید چیا یاد گزفت این هفته 

حتمااا هم باید روزی سه چهار بار تمرین میکردم تو خونه و ماساژ با روغن زیتونم داشت

💔#سی_پی...#فلج_مغزی 
خب واسه همین میگم دیگه گفتاردرمانی نبرم اما هنوز تردید دارم که ببرم یانه

خوب شما میدونی باید باهاش چه تمریناتی انجام بدی؟ اونا درسش و خوندن... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
وا نمیشه که 😐 اگه میتونی ینی حتما گفتاردرمانش عوض کن  بچه تو نیم ساعت چی یاد بگیرع  برا ...

نه متاسفانه تمرینی نمیدن. دیگه کلافه شدم😔😔 شما واسه پسرتون چکارکردین؟ تا چندسالگی حرف نزد؟؟چه مدت گفتاردرمانی بردین؟؟

♥️♥️♥️♥️♥️♥️