2733
2734
عنوان

اینایی که تازه مامان شدن چرا

573 بازدید | 80 پست

همش ناراحتن؟البته اکثرا رو میگم یا حداقل مامانای اطراف خودمو میبینم این مدلین.انرژی ندارین یجورایی ناامید و افسرده به نظر میان. ادم میترسه از مامان شدن  اینستاگرامو نگاه میکنم کامنتی مامانا همه منفی در مورد بچه داری

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.

با اجازه استارتر

لطفا تاپیک آخرمو بخونید اگر میتونید بنده راهنمایی کنید 

یک دنیا ممنونم

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همش استرس دارن از بس سقط زیاد شده

بعد از تولد حتی دیدم

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.
من خودم‌اینجوریم استرس دارم افسرده ام  کرونا هم از ی طرف

عزیزم باید حالتو عوض کنی مگه نمیگن بچه مادر شاد میخواد  

من ناراحت نیستم ولی به تنگ اومدم از این شرایط کرونایی لذت نمیبرم از این روزا باایتکه عاشق بچمم همش ترس داری جگر گوشههات مریض شن خاله دایی هاش نمیتونن درست حسابی ببیننشون یه لباس بخوای بخری براش ترحیح میدی نری بیرون بخاطر خودش و...

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2740
من ناراحت نیستم ولی به تنگ اومدم از این شرایط کرونایی لذت نمیبرم از این روزا باایتکه عاشق بچمم همش ت ...

عزیزم واقعا سخته.باردارشدن به نظرت دوران کرونا درسته؟ اگه تا آخر عمر باشه چی؟  

من تجریه زایمان ندارم ولی خب زایمان سختته دیگ بعدم که غیافت عوض میشه یکم اعتماد به نفس ادم میاد پایین 

بچه هم که به دنیا میاد ماشالاه بعضیا یسره خونه طرف پلاسن 

یعنی با خودشون نمیگن که زایمان کرده راحتش بزاریم خوب اینا عصاب ادمو خراب میکنه

🧚‍♀️
همش فکر میکنم از دستش میدم  واسش لباس خریدم گفتم خدایا اگ از دستش بدم اینارو چیکار کنم😭😭😭😭

خدا نکنه ایشالا سایت بالای سرش باشه و اونم تنش سالم باشه.واقعا مادری کردن سختترین کار دنیاس

من تجریه زایمان ندارم ولی خب زایمان سختته دیگ بعدم که غیافت عوض میشه یکم اعتماد به نفس ادم میاد پایی ...

چیکار کنیم مث خارجی خوشگل مامان شیم