2733
2739
عنوان

اینایی که تازه مامان شدن چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 80 پست
من ازبس شوهرم بعد از زایمانم  نسبت بهم سرد شده و بی محلی میکنه دارم افسرده میشم

یه مطلب میخوندم نوشته بود آقایون هم مثل خانما افسردگی بعد از زایمان میگیرن بخاطر زنشون.من شخصا خودم سردم دیگه بعدش چی میشه  

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.
عزیزم واقعا سخته.باردارشدن به نظرت دوران کرونا درسته؟ اگه تا آخر عمر باشه چی؟    

من کرونا نبود باردار شدم برج ۶ بدنیا اومد

والا چی بگم اول که هر چی خدا بهواد همون میشه دوستم میگفت اصفعان یه زن ۶ ماهه بادار مرده بود بخاطر کرونا ولی خیلام گرفتن باردار بودن خوب شدن ولی اگه بهردار نبودم قرار بود الان بشم نمیشدم چون استرسش خیلی زیاده باید همش سونو و دکتر بری الانم باید نوزاد عزیزمو ببر  م بهداشت با کلی استزس گناه داره بچم

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مطلب میخوندم نوشته بود آقایون هم مثل خانما افسردگی بعد از زایمان میگیرن بخاطر زنشون.من شخصا خودم ...

شوهر من ازبس خونواده ش از من جلوش بد گفتن اینجوری شده زایمان هم کردم یه نفر از خونواده ش هم حتی یه زنگ به من نزدن

خدایا شکرت بخاطر همه چی 
من کرونا نبود باردار شدم برج ۶ بدنیا اومد والا چی بگم اول که هر چی خدا بهواد همون میشه دوستم میگ ...

بله منم شنیدم مقاومت بدنا باهم فرق داره. واقعا بهش فکر نکرده بودم نوزاد که نمیتونه ماسک بزنه!! یه طلق که رو صورتش بیاد هم خوبه

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.
2728
شوهر من ازبس خونواده ش از من جلوش بد گفتن اینجوری شده زایمان هم کردم یه نفر از خونواده ش هم حتی یه ز ...

الهییییی.... نکنه بخاطر جنسیت و حرفای خاله زنکی؟

همش فکر میکنم از دستش میدم  واسش لباس خریدم گفتم خدایا اگ از دستش بدم اینارو چیکار کنم😭😭😭😭

خدا نکنه دیوونه.هیچیش نمیشه چسبیده ب دلت تکونم نمیخورم از اونجا تا زایمانت

خدایا شکرت.خدایا خودت مراقب جوجه هام باش سالم برسونشون  ب دستم.شکرررت شکرت شکرت

خوب سخته دیگه،بچه که همش گوگولی نیست

دل درد داره،گریه داره،شب بیداری،غذات به موقع نیست،مریضی داره و ....

البته افسردگی رو هم اضافه کن

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
2738

عزیزم بچه داری خیلی سخته خیلی خیلی فداکاری و انرژی میخواد و متاسفانه بعضی از خانما فقط واسه اینکه بچه داشته باشن از بقیه عقب نیفتن و یا از ترس نازایی بدون مطالعه بچه دار میشن و بعدش پشیمون میشن اینکه خسته باشن طبیعیه ولی اینکه مدام غر بزنن و بنالن نه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

من فقط ۱۰ ردز فهمیدم باردارم انقد پر استرسو پر تنش بود بی حددددد.حتی خواب بچمو دیدم ولی صورت بچمو نمیتونستم ببینم همش اشک تو چشام بود آخرشم تعبیر شد سقط شد بچه م 

خدایا شکرت.خدایا خودت مراقب جوجه هام باش سالم برسونشون  ب دستم.شکرررت شکرت شکرت
چون بچه خستمون میکنه من خودم له له میزدم بچه دار شم ولی وقتی شدم تازه فهمیدم اصلا حوصله بچه نداشتم

وای منم نمیخوام. فشار جامعه و اطرافیان دیوانم کرده و برچسب نازایی زدن  پس بعدش دیگه چی میشم