2733
2739

خونه که دست مستاجره یه آپارتمانه بابام میگفت رفتم قرارداد ببندم کلی اصرار داشته خانمه قولنامه به اسم من باشه شوهرشم بوده موقع اسباب کشی خودش تنها اومده بوده بابام رفته بود کلید بده بعد ۵ماه بعد زنه با کلی اصرار که من میخوام خالی کنم پول پیشمو بدین 

کارآگاها بریزین تو تاپیکش😂😄

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صیغه هست لابد

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
2731
2738
صیغه هست لابد

افرین دختره احمق صیغه یه مرد زن دار شده بود بعد مرده ۲تا دختر داشته اینو گول زده بود گفته بود بیا خونه رو پس بدیم زنم رفته قهر ببرمت خونه خودم اینام فسق کردن بابام پولو داد

قضاوت.ممنوع#  

خود دختره رو امروز عصر دیدم گفت مرد پول پیشو ازم گرفته کلی از زنش عذر خواهی کرده خونشو زده به اسمش حتی وسیله هامم به اسم اینکه ببرم خونه خودم بهم نداده 

خود دختره رو امروز عصر دیدم گفت مرد پول پیشو ازم گرفته کلی از زنش عذر خواهی کرده خونشو زده به اسمش ح ...

البته وسیله هارو خود مرده خریدا این گل بر سرم مونده با گوشاش اخرم گفته من زنم و ۲تا دخترممو ول نمیکنم با تو که خونتو رو زندگی یکی دیگه می سازی 

خود دختره رو امروز عصر دیدم گفت مرد پول پیشو ازم گرفته کلی از زنش عذر خواهی کرده خونشو زده به اسمش ح ...

بیچاره...بعضیا دردسر سازن هرچی ازشون دوری کنیم ب نفع آدمه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2706