2737
2739
عنوان

بچه ها یه مستاجری داشتیم خیلی رفتارای مشکوکی داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 58 پست
البته وسیله هارو خود مرده خریدا این گل بر سرم مونده با گوشاش اخرم گفته من زنم و ۲تا دخترممو ول نمیکن ...

مامانمم گفت خانم فلانی ببخشیدا ولی حقته چرا رفتی رو مرد زن دار بعدشم خون مارو کردی تو شیشه میخوام پاشم مهلتم نمیدادی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی الان رهن خونه به اسم منه صاحب خونه فک میکنه ما صیغیم😳بایه بچه؟

اونا بچه نداشتن بعدم زنه خیلی اصرار میکرده تازه وسیله هاشو تنها اورده بود بعدم سر پنج ماه کچلمون کرد گفت میخوام پاشم

2738

ما هم از اینا داریم تو سخاتمونمون

زندگی خراب میکنن

بعدشم مرده نمیگیرتشون

میره

اذیت میشن واقعا

ولی خب صیغه نشن

بشینن ی مورد خوب بیاد ازدواج کنن

ب پولم نیاز دارن برن کار

الان زنه سالم و خوب براش کارم جور کردم

بخواد خونه هم با کرایه کم جور میکنم

میگه وای من طبقه چهار نمیرم 

کار نمیرم داغونم

جوونم هست 

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
جوون و خوشگل ام بود مثل اینکه یه بار تو عقد جدا شده

گناه داشته!!  چقدر مرده پست بوده که از این سو استفاده اش کرده و بعد مثل یه تکه آشغال از زندگیش پرتش کرده بیرون!!!

حالا یه عده می ریزن سرش که حقته می خواستی صیغه نشی!!!!   انگار حالا کلی خواستگار پشت در خونه این دختر صف کشیده بودن و این قبول نکرده!!!!!  انگار ندیدن وقتی عقد رسمی می شی و طرف آدم خوبی نیست چقدر زن جوون به سر می کنه تا طلاقش بدهد!!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

منم شوهرم قب ازدواج با من ی زنرو صیغه کرده بود خونه ای ک الان میشینیمو داده بود بهش اینجا میموند 

شوهرم کارش شهر دیگه ای بود 

تو نامزدی ی چیزایی فهمیدم ک باهم در ارتباطن

زنه طرفای خونمون خونه اجاره کرده میمونه چند بار اومده جلو درمون ک من فلانیو دوست دارم توروخدا از زندگیشبرو بیرون بهش میگم بچه ارم بده بهت نمیدونم چیکار کنم زنه از اون 7خطاست شوهرمم میزنه زیرش میگه میخاد زندگیمونو خراب کنه

بگین من چیکار کنم

اینجام غریبم هیچکسو ندارم 

منم شوهرم قب ازدواج با من ی زنرو صیغه کرده بود خونه ای ک الان میشینیمو داده بود بهش اینجا میموند&nbs ...

مثل زن این خانم پاشو از زندگیت ببر کی زنی که صیغه همه بشه میخواد

مثل زن این خانم پاشو از زندگیت ببر کی زنی که صیغه همه بشه میخواد

زنه مثل کنه چسبیده ب شوهرم بابامم میگه حق نداری جدا بشی جدا بشی رات نمیدم خونم شوهرمم از این حرف بابام سواستفاده میکنه میبینه هیچکسو ندارم 

2706