2733
2734
عنوان

خودکشی با قرص فشار

| مشاهده متن کامل بحث + 39777 بازدید | 142 پست
من نه وقتی بچه بودم روزای خوبی داشتم نه الان

من که توهیچ مقطعی روزای خوش نداشتم همیشه امیدداشتم ازدواج میکنم روزگارباهام تامیکنه نمی‌دونستم الان بدترشده یه روزنشده گریه نکنم یه شوهربیخیال ازخودراضی دارم که هیچ کس واسش مهم‌نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم الان چقدر تحت فشاری که حتی حاضری از بچت بگذری ولی یکم تحمل کن ان شاءالله همه چی درست میشه&nbs ...

بغض داره خفم میکنه ولی حتی نمیتونم گریه کنم

.هوا خواه توام جانا و میدانم که میدانی‌...👨‍👩‍👧
2731
نه نمیخوام کسی رو بترسونم خودم دیگه خسته شدم احساس میکنم به یک خواب ابدی احتیاج دارم

اشتی نکردی با شوهرت؟

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴
شوهرم ولم کرده رفتهههههههه مادر و خواهرم هر دیقه منت میزنن بهم زخم زبون میزنن بهم تحقیرم میکنن

عزیزمممممممم

یه تلاشی کن،کاری بکن،زنگ بزن به همسرت،در جهت بهبود زندگیت تلاش کن،که بعدها پشیمون نشی عزیزم

خونه پدرت براچی موندی؟میتونی بری خونه خودت؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2738

من دوتا به زور از گلوم پایین میره تو چجوری میخای ببستا بخوری

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
دیگه نمیخوام

باور کن دیونه ای دیووووونه نکن این کارو حداقل بخاطر بچت نکن گناه داره غرورتو بخاطر بچت بذار کنار

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴
شوهرم ولم کرده رفتهههههههه مادر و خواهرم هر دیقه منت میزنن بهم زخم زبون میزنن بهم تحقیرم میکنن

گورباباش،دخترت چی میشه؟همین بچه میتونه انگیزه زندگیت باشه،تو که بزرگی نمیتونی ازپس زندگی بربیای بچه کوچیک به امید کی میخوای بزاری و بری