2733
2734
عنوان

خودکشی با قرص فشار

| مشاهده متن کامل بحث + 39777 بازدید | 142 پست
بعضی ها از خانواده ها واقعا فضولن و در مورد همه چیز نظر میدن قرار نیست آدم بچه بزرگ کنه که تابع ماد ...

حرف شما رو قبول  دارم خدا به آدم توان داده سیاست زنانه پس به چه درد میخوره با همچین خانواده هایی باید مثل خودشون رفتار کرد تا از میدون به در بشن

چرا عاشق خدا👑نباشم؟وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی❤❤❤
حرف شما رو قبول  دارم خدا به آدم توان داده سیاست زنانه پس به چه درد میخوره با همچین خانواده های ...

کاملا درسته  

آدم بعضی موقع اعصابش خورد میشه بعضی رفتارهای مثلا از سر دلسوزی رو میبینه

ولی به قول شما باید سعی کنه حلش کنه 

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تف به روت لجن بی خاصیت سقط شی الهی ننگ خودکشی نمونه رو دخترت

چرا الکی توهین میکنی؟

من و تو نمیدونیم اسی تو جه وضعیتیه

من خودم تا قبل دانشگاه هر روز و هر ساعت آرزوی مرگ میکردم تو دانشگاه به خاطر ابرون کمتر شد و بعدش یه نفر رو دیدم که اون باعث شد دیگه نگم اما الان ببین مرگ و زندگی شاید مرگ رو انتخاب کنم

اما به خاطر  اون دنیا هیچوقت خودکشی نخواهم کرد درسته نه با کسی ارتباط دارم نه خونه دارم نه ماشین و تا حدودی شاید هیچوقت نتونم ازدواج کنم اما امیدوارم خدا روزی حل کنه مشکلاتم رو

اسی تو هم مثل من بدون درسته خیلی مشکل داریم منم دوس دارم اون کسی که باعث امیدواریم به زندگی شده رو ببینم و باهاش صحبت و ... کنم شاید تو این دنیا خیلی نتونم ولی اون دنیا ان شاءالله بتونم من حاضر نیستم تموم مشکلاتم با هم حل بشه اما مثلا کور باشم یا کر باشم یا فلج باشم تو حاضری مشکلاتت حل بشه ولی کور یا کر یا فلج باشی؟ پس ما معماهای خیلی خیلی بزرگی داریم که تعداد زیادی ندارن 

دوس داشتیم تو خیابون مجبور باشیم بخوابیم؟

میتونی بچتو ببری پیش شوهرت و بگی میخواد ببینتت و کم کم عید مستقیم با شوهرت دوباره ارتباط برقرار کنی

2728

سلام کسی از اسی خبر نداره ؟ 

من امروز حالم اصلا خوب نبود قصد خودکشی داشتم بعد با خوندن حرف های شما عزیزان نظرم عوض شدم و الان میخام بلند شم به خودم برسم و شاد باشم (زندگی جریان داره)  

2738