2737
2734
عنوان

خودکشی با قرص فشار

| مشاهده متن کامل بحث + 39777 بازدید | 142 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چرا به این نقطه رسیدی . اما خواهشا تو سایت عمومی بیان نکنین . 🙏. الانم شیطان رو لعنت کن و یه سوره یاسین . حتما اروم میشی 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
2728
نصیحت نکنیم؟ باشه ولی این راهش نیس عزیزم  اگرم میخوای طرفتو بترسونی فقط اینجوری درست نیس

نه نمیخوام کسی رو بترسونم خودم دیگه خسته شدم احساس میکنم به یک خواب ابدی احتیاج دارم

.هوا خواه توام جانا و میدانم که میدانی‌...👨‍👩‍👧

اگه بچه داری و این کار و میخوای بکنی خیلی بیشعوری،چرا وقتی نمیتونین مسئولیت قبول کنین بچه دار میشین،تمام امید اون بچه به شماست،اونم بدبخت‌ نکن

خجالت بکش،شما به عنوان یه مادر نباید حتی فکر این کارم به سرت بزنه...

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2740
اگر عمرت به دنیا باشه فقط ناقص میشی دوست داری یه عمر با نقص زندگی کنی،فکر نمیکنی شرایطت از این ...

نمیتونم از اینجا رانده و از انجا مانده شدم

نه نمیخوام کسی رو بترسونم خودم دیگه خسته شدم احساس میکنم به یک خواب ابدی احتیاج دارم

خواب ابدی در صورتی دلنشینه ک بدون عذاب باشه، نه با خودکشی ک عذابت اون دنیا صد برابر الانه 

این روزا واسه هممون به ی نحوی سخته ولی داریم میگذرونیم

خدا بزرگه عزیزم 

بخاطر مشکلت با شوهرت میخوای اینکارو بکنی؟؟ تکلیف دخترت چی میشه 

دیگه نمیتونم نفس بکشم همین.

دیگه به هیچکس فکر نمیکنم حتی دخترم

آدمهایی که خودکشی میکنن همیشه ازشون یه سوال داشتم ینی اینقدر به آخرتت ایمان دادی و میدونی که جات از اینجا بهتره؟؟؟

اون خواب ابدی که ازش صحبت میکنید ابدی نیست بعدش یه بیداریه اونم یه بیداریه ابدی.....

قصه اینجاست ...که شب بود و هوا ریخت بهم...من چنان درد کشیدم...که خدا ریخت بهم.