2737
2739

دوست پسرمه ۴ سال باهمیم و قصدش هم ازدواجه حالا چند شب پیش رفتیم خرید بعد اینارو گفت میگه وقتی میریم تو مغازه با فروشنده سلام نکن خدافظی هم نکن اینم اسکرین ها باهاش موافقید؟

خب نمیخواد سلام نکن دا

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه غیرتیه چیکارش داری😅✌️

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅
2728

فقط نظرم اینه که این آدم از لحاظ فکری بیماره.

جات بودم دوستیم رو ادامه نمیدادم. بی اغراق

اجازه نده کسی انقدر برات تکلیف تعیین کنه

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
2738

این فردا خونت را میکنه تو شیشه ها از من گقتن

منم یک خواستگار اینجوری داشتم شرط و شروط ها داشت برام می گفت گفتم پاشو جم کن کاسه کوزه ات را بابا اسکول😂😂

سر به دیوار زدم ، دل دیوار شکست... این همه در به دری ، این همه غصه بس است... دل پر از داغ شده ،طاقتم طاق شده، این همه غصه بس است...

درست ک دختر نباید سبک باشه ولی خدا رحم کنه

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘

افرین به غیرتش..........................دختر باید مغرور باشه  

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

این یعنی اینکه خیلی دوست داره و روت حساسه با نظر بقیه کاری ندارم ولی من وقتی شوهرم گیر میده خوشحال میشم چون یعنی براش  مهمم  روم غیرت داره گیر نده شک میکنم خدایی

مامانِ🤰آوینا🤱😍لحظه موعود👈۱فروردین۱۴۰۰😍🤎
2706