2733
2734

فقط غذای مقوی و استراحت

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کندر خوبه 

بخار جوش شیرین

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2731

اصلا استرس نداشته باش استرس خوب نیست فقط فقط مایعات خیلی خیلی زیاد بخور 

سعی کن غذاهم غذاهای ابکی بخورید خودتونو تقویت کنید بامیوه های مفیدو خوب 

انشالاه زودتر خوب بشید

الان سرفه تو دعوا        حکم تیر هوایی داره💣🧨
2738
ممنونم عزیزم🙏🙏

اب نمک قرقره کن 

اینو از جایی خوندم نمیدونم تاثیری داره یانه 

شیریک قاشق غذاخوری زردچوبه نصف قاشق دارچین  یکوچولو نوک قاشقشم فلفل سیاه 

منم شنیدم نمیدونم خویه یانه

الان سرفه تو دعوا        حکم تیر هوایی داره💣🧨
اخه میگم بخور اصلا خوب نیست

نمیدونم والا من از همه جا شنیدم بخور جوش شیرین را.

شوهرم هم داشت مدام بخور داد ولی خداراشکر اصلا ریه اش درگیر نشد فقط بویایی و چشایی نداشت

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

سلام دوستی انشالا بهتر میشین فقط استرس ضعیفتون میکنه 🙏🙏

🦠 #کرونا

در دوران نقاهت کرونا باید چه کرد؟

👈 فاصله بادیگران را رعایت کنید.
👈 تامیتوانید درب وپنجره هارا باز نگهدارید.
👈 اطاق، رختخواب، لباس  حوله، ظروف و... خصوصی باشد.
👈 تامین مقادیر زیاد مایعات.
👈 مصرف انواع سوپ داغ.
👈 روزی سه بار باچوش شیرین بخوردهید.
👈 مصرف روزانه میوه و سبزی های تازه.
👈 استفاده از مقدار زیاد منابع غذایی باطبیعت گرم.
👈 ویتامین A که سبب حفظ یکپارچگی مخاط تنفسی می‌شود.
👈 استفاده از منابع غذایی ویتامین C بدلیل خاصیت آنتی‌اکسیدانی آن.
👈 استفاده از منابع غذایی پروتئین، روی، آهن، سلنیم که تقویت کننده سیستم ایمنی است.
👈 استفاده از منابع کربوهیدرات پیچیده و نشاسته‌ای.
👈 استفاده از روغن های گیاهی(روغن زیتون یاروغن کنجد).
👈 استفاده از عسل، زردچوبه، اضافه کردن سیر، پیاز تازه و زنجبیل به غذاها.
👈 روزی چندمرتبه با آب نمک رقیق غرغره کنید.
👈 اضافه کردن مقداری پودر سبوس خوراکی به غذا
👈 مصرف منظم صبحانه.
👈 روزی دوبار دودکردن اسپندوکندر.

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
وقتی ریه درگیر میشه چطوری میشه؟ من گرفته بودم خوب شدم اما سرفه هام بعد یه ماه خوب نشده هنوز به نظرتو ...

اگر تنگی نفس دارید یعنی ریه هاتون هنوز درگیره اگر فقط گلوتون درد میکنه یا سرما خوردید یا مشکل از گلوتون هست 

سلام دوستی انشالا بهتر میشین فقط استرس ضعیفتون میکنه 🙏🙏 🦠 #کرونا در دوران نقاهت کرونا باید چه ک ...

وقتی ریه درگیر میشه چطوری میشه؟ من گرفته بودم خوب شدم اما سرفه هام بعد یه ماه خوب نشده هنوز به نظرتون ریه هام درگیره؟

2706