2737
2739
عنوان

داستان عشقی منو پسر بقال!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1582 بازدید | 81 پست

اسی من منتظرمااااا

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂😂😂😂 بيخود كرده 😂😂😂😂

من فقد دوست دارم حرفای مادرشوهره رو‌گوش‌کنم

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
وای بهارررر چ کردی با تخیلات ما

بهار کدوم بود؟همون که بعد ده سال زندگس شوهرش مرده بود؟

2731

خب بعدششششش

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم❤🌱.....و إِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَ أَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّکَ🌱❤(اگر مرا وارد جهنم کردی به اهل آن خواهم گفت ک دوستت دارم)#خدا.....کاربر قدیمی هستم هردو کاربری های قبلی من...😑😑 ..اگه دوست داشتین میتونید تو کانال من به نشانی @Ferdos_H  در تل گرام عضو شوید
خب بعدششششش

اسی خوابش برد😂😂😂

اسی ادامشو نوشتی منو‌لایک کن

منم خدا لعنتش کنه میمون پست وای مادرشوهرش چه حیوونی بود اونجایی که گرفت مادرشوهرشو تکه پاره کرد جیگر ...

منم خوندمش ولی الان با این حرفت یخوردشو یادم اومد

ببین دارم درست میگم, وقتی مادرشوهرش اومد خونشون موند و این تو حیاط مجبور بود لباسای مادرشوهرشو بشوره، بعد مادرشوهرش میرفت برعکس واسه شوهرش تعریف می‌کرد  اینا هم دعواشون میشد درسته؟؟؟؟ همون داستان بامداد خمار هست؟؟

آخه رمان زیاد خوندم قبلا

2738
اره عزیزم خودشه گلی

وای دلم خواست دوباره بخونمش ولی کتابش از فرهنگسرا گرفته بودم 

اون موقع ک یه دختر از اقوام شوهرش اومده بود خونشون شب خوابیده بود بعد اینم نصف شب متوجه شد شوهرش پاشده رفته پیش اون و صدای خندشونو میشنید خیلی حرص خوردم😞😣

2706