2733
2734
عنوان

داستان عشقی منو پسر بقال!!!!

1582 بازدید | 81 پست

قبل از هرچیزی واقعی یا تخیلی بودن رو ولش❤

مثل همه دخترا توی سن کم از یکی خوشم اومد گفتم ع عشقه و تمام این نباشه میمرم وخلاصه این حرفا توی مجازی دوست شده بودیم چنان غرقش شده بودم😖یادم میفته نشستم باهاش اسم بچه انتخاب کردم میگم خدایا مرا گاو کن😒چقدررر بچه سن بودم همین روال ادامه داشت تا ی روزی یهو غیب شد منم مثل احمقا خود زنی کردم (جو گرفتم🤐)

فریاد های زده نشده یواش یواش،چین و چروک های روی صورت میشوند! [کتاب در انتظار گودو..]

ی سال فاز غم گرفتم دیگ کم کم خوب شدم (اعتراف میکنم نادان بودم البته خیلیا توی سن خیلی عاقلن و عشقشون واقعیه)خلاصه چند سالی گذشت ودیگه19سالم بود تا اینکه ی خانواده جدید اومدن تو محلمون و مغازه زدن بعد ی مدت  رفتم مغازشون و پسر جوونی توی مغازشون بود(سعید) و یکی دیگ از همسایه های قدیممون(احمد)که حالم ازش بهم میخورد هم برای خرید اونجا بود  البته خواهر احمد (فرنوش)دوست صمیم بود😑داخل مغازه خیلی شاخ بازی در میوردم چون پسره خیلی خودشو میگرفت منم بیشتر سعی میکردم باکلاس رفتار کنم وقتی جو گیر میشم ی بلایی میره سرم وقتی اومدم از مغازه بیام بیرون پام گیر کرد لبه در و افتادم روی زمین اصلا بر نگشتم ببینم میخندن یا نه فقط با عشوه خرکی بلند شدم

فریاد های زده نشده یواش یواش،چین و چروک های روی صورت میشوند! [کتاب در انتظار گودو..]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد اون سعی کردم مغازش نرم تا اینکه ی مدت کسی نبود بره مغازه و من مجبور بودم برم😬

تقریبا چن باری بود ک میرفتم مغازشون که یبار موقع حساب کردن یهو زل زدم ب چشماش تاحالا به قیافش دقت نکرده بودم اونم نگاه میکرد با لبخند فقط مث خر تا موقعی ک از مغازه میومدم بیرون نگاش میکردم...

من از نینی سایت آموختم دیگر هیچ گاه هیچ داستان عشقی را باور نکنم

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
2738
یاد بامداد خمار افتادم چقدر گریه کردم براش☹

واااااي منم خيلي داستانشو دوست داشتم و هنوز كه هنوزه از رحيم متنفرررررم 🤢🤮🤮🤮😂😂😂😂😂

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
من از نینی سایت آموختم دیگر هیچ گاه هیچ داستان عشقی را باور نکنم

من دارم میگم واقعی نیست

شب اومدم خونه مدام با خودم میگفتم باید شمارشو بگیرم فقط برای اینکه ببینم چطور پسریه خودمو هم معرفی نمیکنم شمارشو نتوسنتم پیدا کنم چون نمیخاستم کسی بفهمه    چند باری میخاستم ب فرنوش بگم از گوشی داداشش برام بیارش ولی نمیخاستم فرنوش بفهمه .....

چن ماهی گذشت اصلا نمیتونستم از فکرش بیایم بیرون🤦🏽‍♂️ مثل بچه ها هر دیقه در بقالی بودم😑 برا ی پفک اونم خیلی خیلیییی رفتارش باهام عوض شده بود مدام بی دلیل میخندید دهنش تا بنا گوش باز😑

اولی میومدم اخری میزاشت برم کلا هم با اسم صدام میزد(سوین خانم) بعد یک ی مدت شمارشو تونستم پیدا کنم( در مغازشون نوشته بود)ترسیدم پیام بدم

واااااي منم خيلي داستانشو دوست داشتم و هنوز كه هنوزه از رحيم متنفرررررم 🤢🤮🤮🤮😂😂😂😂😂

منم خدا لعنتش کنه میمون پست وای مادرشوهرش چه حیوونی بود اونجایی که گرفت مادرشوهرشو تکه پاره کرد جیگرم حال اومدا

چن روز بعدش رفتم مغازه دیدم ب شدتتتت رفتارش عوض شده بود ابجی ابجی میکرد😑اخم میکرد وخلاصه کلا انگار از من متنفر شده بود شب دیگ گفتم باید پیام بدم دلو زدم به دریا و ی پیام سلام خشک خالی دادم انلاین نبود...

ی ساعت بعد دیدم ی پیام اومد رو گوشی دستام میلرزیدن گفتم حتما سعیده

2706