2737
2734

من ال جی دارم 

ولی اگر توستر هم بگیری خوبه .خیلی کارها میتونی بکنی.  من ک فقط گرم کردن غذا پیزا و کیک درست کردم  تو ماکرو همه اینا تو توستر هم میشه ارزونترم هست

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاناسونیک خوبه عالیه ولی مال من نوریه ولمسی هم نیست فقط توش غذاونون گرم میکنم چون نوریه بدردکیک وپیتزاو...نمیخوره چون برشته نمیشه،وتودفترش انواع اقسام غذاآموزش داده ولی ظرف ندارم،مخصوصش حوصله ندارم😁،توش روغن بازمیکنم ولوبیامیپزم،وسیب زمینی و...

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
2728

من مایکروفر پاناسونیک دارم،ولی من شنیدم توستر بهتره،مثل فر توستر عمل می کنه.

من با ۴ تا بارداری ناموفق . الان یک سرکلاژ شکمی. و دختری زیبا به نام لنا .معجزه ی خداوند بزرگ در زندگی من.
2738
من ال جی دارم  ولی اگر توستر هم بگیری خوبه .خیلی کارها میتونی بکنی.  من ک فقط گرم کردن غذ ...

شیوا جان ، واقعا میشه تو ماکرو، پیتزا و کیک درست کرد؟؟؟ من فقط توش غذا و نون گرم میکنم، فر هم ندارم، جای فر هم ندارم، نمیدونم چیکار کنم ، اگه راهنماییم کنی ممنون میشم ، اگه بتونم پیتزا  و کیک تو ماکرو درست کنم دیگه فر میخوام چیکار 

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
شیوا جان ، واقعا میشه تو ماکرو، پیتزا و کیک درست کرد؟؟؟ من فقط توش غذا و نون گرم میکنم، فر هم ندارم، ...

اره عزیزم من درست میکنم خییلی. لازانیا هم همینطور

کارآیی زیاد داره مثل جوجه کباب درست کردن و خیلی کارهای دیگه دفترچشو بخونی یا تو گوگل بزنی میاره برات.

فقط باید انجام بدی 

من خودم تنبلم🥰

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
اره عزیزم من درست میکنم خییلی. لازانیا هم همینطور کارآیی زیاد داره مثل جوجه کباب درست کردن و خیلی ک ...

وااای چه جالب، اتفاقا از دیروز همسرم گیر داده فر بخره، درصورتیکه اصلا آشپزخونه جا نداره ، میگه رومیزی برقی بگیریم، آخه رو کابینت هم جدا نداره، پولش هم که نگم برات ، خیلییی گرون در میاد

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد

ببین بین پاناسونیک و فلر و کنوود تو بازار کدومشون کانوکشن دار گیرت میاد هر سه کیفیت خوب دارن  و قیمت مناسب تر دارن نسبت ب ال جی

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم