2733
2734
عنوان

میدونی چی برام جالبه؟ اینجا ب هر کی میگی

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 67 پست

خواهره خودم عید همه جا پاشد رف درصورتی ک از بهمن شوهرش گرفته بود 

بعدشم خونه مادرم ک میره همه جارو الکل میزنه نمیزاره نزدیک بچه هاش بشیم بعد مدام خونه اینو اونه و اداشو فقط واسه مادرمیاره درصورتی ک خدا شاهده منو مامانم غیراز خونه هم جایی نرفتیم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهاکه میایم سرکاربراچی بایدبمیریم -شماخرید نمیرید تو این یه سال چی خوردید پس 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2731

جالب اینع بیرونم میری 3لایع ماسک زدی اونم ب اجبار میبینی باز ی عدع حتی همون ماسکم نزدن

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
همه اینا درست اما اون کارگری که مجبوره از سپیده ی صبح تا شب کارکنه تا تو این گرونی خرج زندگیشو بده م ...

بخدااونا اونقد بافهمو شعورن ک ماسک میزنن

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
همه اینا درست اما اون کارگری که مجبوره از سپیده ی صبح تا شب کارکنه تا تو این گرونی خرج زندگیشو بده م ...

اصلا راجع ب اون قشر صحبت نکردم و نمیکنم

برا تامین معاش مجبورن کار کنن البته با رعایت یسری مسائلل

طرف حساب من همیناییه ک اسم بردم

مگه ن چرخه ی زندگی باید بچرخه و هیچجای دنیا نمیشه متوقف شه

2740
بخدااونا اونقد بافهمو شعورن ک ماسک میزنن

آره اما محیط کارشون شلوغ و آلودس اونایی که مجبورن ناهارشون رو محل کارشون بخورن سخته رعایت کامل براشون

هرچه هستم خدایم داند...

انشاالله تو و خونوادت بگیرین ک درمورد ما و خونوادهامون اینطور نگی ما بیکارو علافیم مگ ؟ همه شغل دارن. همین طوری کم مشکل نداریم بشینیم خونمون و بدتر بشیم. درمورد اونایی ک گفتن نمیریم شاید راست گفتن و فقط تو داری گناه بقیه رو میشوری بای

ماهاکه میایم سرکاربراچی بایدبمیریم -شماخرید نمیرید تو این یه سال چی خوردید پس 

موارد ضروری با رعایت نکات بهداشتی موردی نداره

خودتونو گول نزنین و اینا رو با بقیه ی کارا اشتباه نگیرین

نمیشه ک زندگی فلج شه

2706