2737
2739

خانما من اطلاعاتم درباره مهاجرت به کشور های مختلف زیاده اگه دوس دارین

1 تحصیلات 

2 شغل 

3 زبانی که بهش مسلط هستید 

4 سابقه کاری 

رو بهم بگید تا راهنماییتون کنم 🌸🍃😚

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

کی دلار ارزون میشه؟

شوهرم میخواد برا امتحان ثبت نام کنه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سابقه كار با تامين اجتماعيي منظورم اينه بيمه رد ميكنن چطور حساب ميشه 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ووی حدیث من فک کردم رفتی پاریس😐گفتم قهر کنم چرو منو ننداختی تو چمدونت ببری😝

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2738

ما خيلي شوهرم دوس داره بريم اما من قبول نميكنم

من ليسانس حقوقم شوهرم ديپلم متاسفانه زبان بلد نيستيم

من بيكارم شوهرم پيمان كار

مث باد سرد پاييز غم لعنتي به من زد حتي باغبون نفهميد كه چه آفتي به من زد🥺 حكايت خود منه دقيقا🖤خدارو شكر كه پسر و عشقم و دارم كه با نگاه كردن بهشون بتونم همه چيز و تحمل كنم
کی دلار ارزون میشه؟ شوهرم میخواد برا امتحان ثبت نام کنه

دلار ارزون بشه؟ 

امکانش کمه ارزون بشه 

ارزون بشه هم نهایتا 20 تومن میشه 

فرق چندانی نداره گلم 🍃🌸

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
ارشد mbaدانشگاه تهران  انگلیسی در حد متوسط به بالا

اگه ایتلس بگیری  کانادا گزینه خوبیه برات

دلار ارزون بشه؟  امکانش کمه ارزون بشه  ارزون بشه هم نهایتا 20 تومن میشه  فرق چندان ...

ی امتحان ۶_۷تومنی ب دلار امروز میشه ۶۰تومن😐

آدم بخواد فرارم کنه دیگه نمیشه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
ما خيلي شوهرم دوس داره بريم اما من قبول نميكنم من ليسانس حقوقم شوهرم ديپلم متاسفانه زبان بلد نيستيم ...

اما وصع مالي خوبي داريم

مث باد سرد پاييز غم لعنتي به من زد حتي باغبون نفهميد كه چه آفتي به من زد🥺 حكايت خود منه دقيقا🖤خدارو شكر كه پسر و عشقم و دارم كه با نگاه كردن بهشون بتونم همه چيز و تحمل كنم
ما خيلي شوهرم دوس داره بريم اما من قبول نميكنم من ليسانس حقوقم شوهرم ديپلم متاسفانه زبان بلد نيستيم ...

میتونید فشرده زبان استرالیایی اموزش ببینید 

استرالیا برای پیمان کار ها گزینه مناسبیه

2706