2733
2739
عنوان

سوال درباره مهاجرت داشتید جواب میدم😇❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1015 بازدید | 51 پست
خوب توضيحات تكميلي ديگه اي نميدين؟؟؟  از كجا شروع كنيم و اينا؟؟؟

قدم اول با ی وکیل صحبت کنید 

خودشون راهنمایی میکنن و بقیش رو بسپارید به خودش 

البته وکیل مجربی باشه 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزينه چقدر ميشه؟؟؟ هزينه وكيل منظورمه

متاسفانه خبر ندارم از هزینه وکیل ها 💓💓

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2728
میخوام به عنوان طراح داخلی برم خارج در آینده. به نظرت کجا برم؟ 

• ویزای اسکیل ورکر کانادا، استرالیا، نیوزلند که امتیازی است و باید از سن، مدرک تحصیلی ، سوابق کاری و نمره زبان امتیاز لازم را کسب نموده و اقامت ارزشمند اخذ کنید.
  • ویزای جاب سیکر اتریش و المان که فرصت 6 ماهه جستجوی کار به واجدین شرایط می دهد.
2740
پیج یا سایتی رو میشناسی که به مهاجر های ایرانی کمک کنند ؟

موسسه حقوقی ملک پور در اینستا گرام 

متاسفانه اینستا ندارم که آیدی دقیق پیج رو بهتون بدم 

من ۲۳ سالمه هنوز درسم تموم نشده ولی رشتم ب درد مهاجرت نمیخوره میخوام ترکی استانبولی یادبگیرم واسه ترکیه چقد سرمایه لازمه؟میتونم اونجا کار پیدا کنم؟چ تخصصی بیشتر ب کارم میاد؟و کلا شرایط اجتماعیش چطوره؟میتونم با مردمش ارتباط بگیرم یا ن؟

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
۲۳...سال آخر لیسانس...آمریکا یا کانادا میخوام ...بنظرت بهترین روش چیه

برای مهاجرت به آمریکا فعلا فقط ویزای تحصیلی امکان پذیره

شرایط مهاجرت به کانادا به مراتب خیلی راحت تره میتونی از طریق ویزای کاری اقدام کنی 

2706