2733
2739
عنوان

مادرشوهرم به بدن پسرم دست زد شما بودید چه برخوردی میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 5503 بازدید | 101 پست

عزیزم کسایی که یکم سن و سال دارن این رفتا رو برای جنس پسر انجام میدن . ولی به ندرت هستش و از روی قصد و قرض نیست . البته شرایط شما رو هم درک میکنم و حق داری . اینکه برخورد کنی بستگی به راحتی خودت با خانواده همسرت هستش .

پیشنهاد: اگر هم نیازی به صحبت دیدی می تونی با خودشون حرف بزنی . البته حالت درد و دل .

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتما نگرانه بنده خدا دست میزنه ببینه سرجاشه یانه🥴

ههههه  واقعا همینطوره

خدا جون ازت خواهش میکنم این دفعه تو ذوقم نزن بزار صدای قلب تو دلیم رو بشنوم .صحیح وسالم به دنیا بیاد بغلش کنم ...    آخیش ۶هفته و۳روز درتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۴صدای قلب تو دلیمو شنیدم .خدا کنه غربالگری اول برم بگه سالمه سالمه     آخیش خدارو هزار مرتبه شکر غربالگری اول فندوقم سالم بود      
2740

درست نیست این کار اصلا اول اینکه جلو کسی اصلا پوشک عوض نکنید حالا چه پسر باشه چه دختر. دوم اینکه اسی با یه لحن مناسب به مادرشوهرت تذکر بده. سوم اینکه به خود بچه هم یاد بدید که یه سری از جاهای بدنش خصوصی هست. از الان بهش یاد بدید تا بچه جسور بشه و نذار درآینده اتفاقی براش بیفته... 

https://harfeto.timefriend.net/16685894627197چالش حرف ناشناس 
اره موافقم شاید خوشش بیاد براش یه این یه حس بزرگ میشه

منم ازین میترسم، خیلی پسربچه هارو دیدم به خودشون دست میزنن یا دمر میخوابن خوشحال بودم پسرم ازین عدتها نداره 

براماهم عادیه من مامان خودم بیستر اینکارو میکنه میگه بده مامانی بخوره😂😂😂عادیه که چی میشه وا

وای نه تورو خدا مامانی بخوره😐🤐

میشه یه صلوات واسم بفرستین☺....خدایا نا امیدم نکن...❤
بیخیال مت پسرم14سالشه هروقت میرم خونه بابام داداشم دست میزنه اونجاش و میخنده پسرم اولش گارد میگرفت و ...

میخواد ببینه ختنه شده یا نه  

خدا جون ازت خواهش میکنم این دفعه تو ذوقم نزن بزار صدای قلب تو دلیم رو بشنوم .صحیح وسالم به دنیا بیاد بغلش کنم ...    آخیش ۶هفته و۳روز درتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۴صدای قلب تو دلیمو شنیدم .خدا کنه غربالگری اول برم بگه سالمه سالمه     آخیش خدارو هزار مرتبه شکر غربالگری اول فندوقم سالم بود      
خوب چی کار کنم خودش میاد بعضی وقتا هم میگه بده من عوضش میکنم 🙃

نه برو توی اتاق درم ببند،بخدا بچه هم باید حریم داشته باشه ،نمیگم اون بیچاره منطور داره ولی خودت فقط عوض کن،اون بعدش بچرو نگه داه یا باهلش بازی کنه،چرا باید پوشک عوض کنه؟؟

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2706