2737
2739

سلام دوستان کیا پریودی های درد ناک دارن بگن 

لطفا طبعتون هم بگید شاید بتونم کمکتون کنم 

خودم نتیجه گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من

طبعم سرد 

روزی 2 تا مسکن میخورم 🤕

دل درد دارم

خدا خیرت بده اگه چیزی میدونی بگو 💓

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

من😓😑🤦‍♀️طبعم فک کنم سرده

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2740
من طبعم سرد  روزی 2 تا مسکن میخورم 🤕 دل درد دارم خدا خیرت بده اگه چیزی میدونی بگو 💓

من روزی سه چهارتا مفنامیک میخورم

هم دردم زیاده هم خونریزیم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

اسی جان درسته ک طلبکار نیستیم

ولی واقعا لطف کردی بعد یک روز انتظار اومدی یه لایک کردی رفتی!

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
اسی جان درسته ک طلبکار نیستیم ولی واقعا لطف کردی بعد یک روز انتظار اومدی یه لایک کردی رفتی!

عزیزم شرمنده بخداتا تاپیک زدم نتم تموم شد یه تاپیک دیگه زدم گلم دوسین استفاده کن معجزه میکنه خیلی عالیه من خودم نتیجه گرفتم

عزیزم شرمنده بخداتا تاپیک زدم نتم تموم شد یه تاپیک دیگه زدم گلم دوسین استفاده کن معجزه میکنه خیلی عا ...

خواهش میکنم عزیزم

ممنون

دوسین چیه؟

قرصه؟

2706