2737
2734
عنوان

تربیت کودک و آداب مهمانی رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1826 بازدید | 69 پست
بینش قشنگی نداری استاتر این‌نسئله خیلی پیش و پا افتاده تر از اونه که بخای تاپیک بزنی براش

این موضوع بینشی نیست 

مسئله تربیتیه 

همونطور که نظرات در این رابطه متفاوت بود !

نگاه آدما با هم متفاوته هرکی یه نظر داره 

منم از بقیه نظرخواهی کردم که همینو بدونم 

من خودم روحیه ام این چیزارو نمیپسنده دوست داشتم  بچم خود دار و محکم باشه فکر میکردم عزت نفسو باید از همین بچگی یادش بدم 

به نظرم اگه بتونه یادبگیره وقتی میتونه از ۵ تا میوه تو بشقاب ۳تاشو نخوره انتخاب کنه کدومارو بخوره در اینده هم باد میگیره خیلی جاها عزت نفس داشته باشه!!

در ضمن شما در جایگاهی تیستی مشخص کنی کی در رابطه با چه موضوعی تاپیک بزنه مگه علامه ای! 

خواهش میکنم مرتبط با موضوع تاپیک نظر بدید ممنون
این موضوع بینشی نیست  مسئله تربیتیه  همونطور که نظرات در این رابطه متفاوت بود ! نگاه آد ...

اصلا طاقت انتقاد و نظرات مخالف رو نداری شما که انقد به تربیت بچه  اهمیت‌میدی اول مواظب باش دخترت این اخلاقتو یاد نگیره که بسیار مهمه اگه برگردی ببینی پیامم رو بی ادبی توش نبود فقط انتقاد بود

لطفا حمله نکن عزیزم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اصلا طاقت انتقاد و نظرات مخالف رو نداری شما که انقد به تربیت بچه  اهمیت‌میدی اول مواظب باش دختر ...

به کدوم نظر مخالف واکنش دادم که اینجور میگی! 

نظر شما مخالف نبود 

اصلاااا در مورد موضوع تاپیک‌نظر ندادی که بخواد مخالف باشه یا موافق 

حرف بی ربط و بی منطق زدی جوابتو دادم 

حمله واسه حیونه 

پس ادب داشته باش!!!

2728
شوهرخواهرمم میگه تو‌بشقاب زشته بگیرید جلوی مهمون هرچی دوست داشت برداره  من میکم خوب روشون نمیش ...

خب وقتی تو بشقاب میزاری خودت یعنی همه اون میوه های بشقاب برای طرفه 

و اون شخص همرو میخوره . خصوصا اگه به گفته شما رژیم باشه و غذا کم بخوره 

بینش قشنگی نداری استاتر این‌نسئله خیلی پیش و پا افتاده تر از اونه که بخای تاپیک بزنی براش

نه اتفاقا زیادم پیش پا افتاده نیست شاید چون شما ندیدی فکر میکنی بی اهمیته اما متاسفانه بچه های خواهر منم همین طورن دخترش 13 سالشه تو مهمونی سر سفره همه گوشتهای تو دیسو برمی‌داره اصلا مراعات نمیکنه یا بچه های کوچکترش اگه بیان خونه آدم تا میوه نیارم پا نمیشن برن میگن هنوز میوه نخوردیم خواهرم هم براش مهم نیست این رفتار بچه هاش عین ندید بدیدا! میترسم جلو آدم غریبه ای دعوتشون کنم چون ابرو نمیزارن برام منم چون بچه های خواهرمان خجالت میکشم

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری
نه اتفاقا زیادم پیش پا افتاده نیست شاید چون شما ندیدی فکر میکنی بی اهمیته اما متاسفانه بچه های خواهر ...

اره عزیزم شایدم من ازین بُعد بهش نگاه نکردم چون مهمونی میریم بچه هام هیچی نمیخورن صاحبخونه معمولا میده غذاشون رو بهم میگه ببر خونه بخورن اینا چیزی نخوردن

2738
نه اتفاقا زیادم پیش پا افتاده نیست شاید چون شما ندیدی فکر میکنی بی اهمیته اما متاسفانه بچه های خواهر ...

خيلييي بده اينجوري 

حالا خدايي اينا اين مدلي نيستن 

منم ميگم ميره خورن خيليييي 

ميگم بچه رو طوري بار بياريم كه بتونه جلوي خودشو بگيره 

كه هر چقدرم ميوه دوست داره 

همه رو نخوره ٢مدل بخوره 

رعایت نکات حساس در تربیت فرزند همواره نقش حیاتی در رشد و شکوفایی آن‌ها ایفا می‌کند. در واقع تربیت فرزند و نحوه رفتار با او در کودکی، اساس شکل گیری شخصیت فرزندتان در آینده است. عوامل فرهنگی-اجتماعی، میزان تحصیلات و خصوصیات شخصیتی والدین، سطح رشدی کودک و توانایی‌های شناختی او و... از عوامل موثر در سبک تربیتی والدین است. قالب‌های رفتاری و اصول فکری فرزندتان براساس نحوه تربیت شما شکل می‌گیرند. لازم است کودک به گونه‌ای پرورش یابد که در رویارویی با مشکلات آینده خود بهتر عمل نماید پس با افزایش اطلاعات خود و آگاهی از نکات حساسی که در ادامه برای تربیت فرزند بیان می‌کنیم می‌توانید به این امر مهم دست یابید و به بهداشت جسمی و روانی فرزندتان کمک کنید. همچنین با دریافت کمک‌های تخصصی یک مشاور در زمینه تربیت کودک می‌توانید فرزندتان را در مسیر موفقیت و رسیدن به آینده‌ای درخشان یاری دهید.