2733
2734
عنوان

تربیت کودک و آداب مهمانی رفتن

1826 بازدید | 69 پست

چند روز پیش خواهرم  با دختراش خونه ما بودن 

دختراش رژیم دارن ۱۱سالشونه 

من مدل میوه اوردنم اینه که از همه میوه ها یه دونه میذارم تو پیش دستی 

دخترای خواهرم به شدت میوه خور هستن و همه میوه هاشونو خوردن نوش جونشون 

خدا شاهده اصلا بحث میوه نیست 

اما من میخوام دخترمو طوری تربیت کنم که وقتی جایی میره شیکمشو سیر نکنه 

میوه یا هرچی دوست داشت 

جلوی خودشو بگیره مثل خودم 

نمی دونم کار درستیه یا نه دلم میخواد نظر بقیه رو بدونم 

مثلا دخترم از یه ظرف میوه یه دونه یا دوتاشو بخوره نه همه اش و همینطور غذا خوردن 

نظر شما چیه کارم اشتباهه؟؟؟

البته دخترم ۳ماهشه

من خودم  خیلی تعارفی هستم 

خواهش میکنم مرتبط با موضوع تاپیک نظر بدید ممنون

وا عزیز دلم😑بزار راحت باشه یجایی میرره

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیش از حد تعارفی بودن خوب نیس

اکثر ادمای موفق تعارف ندارن

میوه برای خوردن بوده و خوردن.خوبه ک خجالتی نیستن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
اگه گذاشتی توپیش دستی که زشت نبوده همه شوبخورن اگه تو ظرف میوه بودزشت بود

نه تو پیش دستی بود 

میگم کسی نگه بچه اش نخورده است 

من بچه خواهرامو میشناسم خیلیییی شکمو هستن باباشون کم نمیذاره ولی شاید یه غریبه فکر دیگه کنه

2738
وای بچن نمیشه کاریش کرد دختر من رفتیم یجای چنتا شیرینی خورد چقد خجالت کشیدم ممکنه صاحبخونه بگه اینا ...

حالا ما پارسال رفتیم خونه همکار همسرم شام کباب درست کرده بود دخترم همش با هیجان میگفت وای کببببببباب😂😂🤣🤣 انگار تاحالا کباب نخورده بود

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
حالا ما پارسال رفتیم خونه همکار همسرم شام کباب درست کرده بود دخترم همش با هیجان میگفت وای کببببببباب ...

یا خداااا😂

2706